Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, vígan fogjáto...

Fidesz szavazók, vígan fogjátok fizetni a megemelt rezsit? Jó kis rezsi csökkentés történt igaz?

Figyelt kérdés
Megérte erre szavazni? Majd télen amikor fázni fogtok majd fűt titeket orbán szeretete?
2022. júl. 30. 00:57
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%
Stadion? Én arra tuti nem. Nem bicajozunk.És nem volt felújításunk sem. De te engem bántasz. Miért? Jövő mondó? Nem az sem vagyok. Sőt! Még a nagycsaládosos rezsikedvezményt se kapom meg. Most akkor miért utálsz? Azért, mert olyan élethelyzetben voltam, hogy szavaztam a Fideszre? Ettől vagyok nagyon rossz ember ugye? Jobb lenne engem kiírtani is, mert olyan fajta vagyok? Vagy mi? Hát az emberek ezek után hogy szeretik egymást? Nem tudom! Én senkit sem utálok. Remélem te is csak mérges és csalódott vagy. Reméljük mindig a legjobbakat!
2022. júl. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%
A 27es tipikus példája a tudatlannak🤣🤣aki jól csinálta eddig is annak eddig se volt gondja. Én pl tök jol éltem 20 éve is. Ja azt nem mondják h tanulj, képezd magad s beszélj minimum 2 nyelvet. Akkor tök mindegy milyen rendszer van. Az ostoba buta képzetlen réteg se a baloldal se a jobb oldal alatt nem tudja sokra vinni. Csak míg a baloldal alatt cserkész kolbászra futotta, most füstőlt kolbászra is jut😆😆bocs senkit nem röhögök ki de szánalmas a sok sötétség. Aki nem tud pénzt csinálni, az ígyse úgyse tud, s ehhez még iskolázottsag se kell amúgy.Aki meg tud az mindenhogyan tud. A piacképes szakma csak hab a tortára.
2022. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

Cserkészkolbászra? 😂 jó fej vagy! Egy dolgon sose spóroljunk! Az pedig a kaja. Füstöltből a lazacot ajánlom, mert hallom neked is megy még mindig.

Én 20 éve gyerek voltam. 😂 Anyuék nem engedhettek meg anno annyit, mint amennyit most. A gyerekek pedig ugye segítenek a szülőkön is ha kell. Majd összeköltözünk, ha máshogy nem megy. Oda-vissza. Tudod iszen te is, mert te legalább okos vagy 😂 Három házból mindig másikban főz az ember, meg felváltva lakja, akkor majd nem fut ki a keretből. 😂

Hány nyelven? 😂 A fiam 3, a párom 3, és én 2 nyelven. Sosem kopott fel az állunk, talán most sem fog, de mindenkinek nehezebb lesz, mert szerintem csak a miliárdos nem érzi majd meg. Van egy vállalkozásunk, ami eddig bírta, de majd lesz más, hiszen mindig van valami. Olyan nincs, hogy nincs. Nem is lehet. De mindegy! Akinek ment 20 éve, az most kb 60? Ezt a kicsit még bírd ki. Egyél mindig amit szeretnél!

2022. aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
27%
Én kibírom😄a 60 meg jó lesz 40nek is. A 20 éves pedig már nem gyerek. A szuleimnek 20 éve is ment. S ma is jól élnek😀S nem a kormány miatt.
2022. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Végre jót nevettünk. Na látod! Nem is ismerjük egymást. Az utcán, vagy a boltban tuti nem néznél rám mérgesen 😊 nincs itt Fidesz vagy más, emberek vagyunk. Én csak akkor szólnék be neked, ha a boltban a nyakamba lihegnél, miközben próbálnám megvenni a 2 liter olajamat 😂 a nyakbalihegés és bevásárlókocsival lökdösés a gyenge pontom. Az nem érdekel ki kire szavazott.
2022. aug. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Egyik se jellemző rám😊sőt kifejezetten taszít ha 1 méteren belűl beleállnak a személyes aurámba.
2022. aug. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Még család barátok is lehetnénk. Nem beszélnénk politikáról 😊
2022. aug. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!