Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz szavazók, vígan fogjáto...

Fidesz szavazók, vígan fogjátok fizetni a megemelt rezsit? Jó kis rezsi csökkentés történt igaz?

Figyelt kérdés
Megérte erre szavazni? Majd télen amikor fázni fogtok majd fűt titeket orbán szeretete?
2022. júl. 30. 00:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
60%
Viktorom érdekében megteszem, hogy ő maradjon ítélet nap után is még hatalmon, mert azemútnyócév nem lenne jó ismét. kitettem Viktortám képét a falra, minden nap imát morzsolok érente, közben bizakodok, hogy a Szent Rezsicsökkentés eredményét, következményét azért ki tudjam fizetni a 2008 óta 28.500 Ft.-ból.
2022. júl. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%

#21, tipikus fideszes demagógia.


„Mellesleg addig már hogyhogy nem jut el az agyatok, hogy olyan helyzetet hasonlítgattok, amit eleve a Fidesznek köszönhettek.”


Aztán mit tippelsz, miért pont a fidesznek köszönhetjük? Csak nem azért, mert ez egy egyszerű módja volt a szavazatvásárlásnak? Nehogy azt hidd (bár úgyis abban a tévképzetben élsz), hogy pusztán szívjóságból találták ezt ki... Minden épeszű ember látta ezt előre, és ezért nem szavazták meg annak idején az ellenzékiek sem, az ilyen szintű szabadrabláshoz meg nem akartak asszisztálni.


„És igen, ilyen áremelkedések mellett ez nem volt a végtelenségig húzható, ez eddig is nyilvánvaló volt.”


Milyen érdekes, hogy amikor jólét van, akkor nagyon nagy szükség van a rezsicsökkentésre, amikor pedig válság van, akkor rögtön nem lehet ezzel védeni a népet... Ebből tökéletesen látszik, hogy nettó szavazatszerzés volt az egész, és az teszi ezt még gusztustalanabbá, hogy ahogy nincs szükség a szavazatokra, rögtön megvonják a támogatást, ráadásul nem fokozatosan, hanem egy huszárvágással. Jó, azt a parasztvakítást még meghagyták, hogy az „átlagfogyasztásig” segítenek, csak kérdés, hogy mi történik akkor, amikor a fideszes matek találkozik a valósággal.


„De ha nem a Fidesz lett volna kormányon eddig is, akkor már jó ideje fizethetted volna a magasabb árakat.”


Aztán honnan vagy ilyen jól értesült? Esetleg átlátsz egy másik dimenzió alternatív Magyarországába, ahol ez megtörtént?


„Meg amúgy beszédes, hogy ennyire tudod, hogy megvehető-e a szavazatom. Ha létezne jobb párt, bármiféle szívfájdalom nélkül hagynám a Fideszt a francba. De amíg ilyen siralmas a felhozatal, addig szimplán nincs más választási lehetőségem.”


Teljesen mindegy, milyen felhozatal lenne. Az ellenzék kiállított egy fedhetetlen, többgyerekes keresztény családapát, aki több, mint túlképzett és politikailag is tudott mit felmutatni, erre rögtön jött a lejáratókampány, hogy amerikai kém és egyéb nyalánkságok. Mégis milyen alternatívát akarsz? Hogy a jóisten csináljon neked gyereket...

2022. júl. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%

"Ha MZP-re szavaztunk volna és ő győz, szerinted mennyi lenne a rezsi ?"


Imádom ezt a Fideszes dumát.


Nem vagyok egy nagy MZP fan,de ő legalább teljesen őszintén választások előtt elmondta,hogy ez a formája a rezsicsökkentésnek fenntarthatatlan hozzá kell nyúlni.Nem is nyerte meg a választást.


Orbán mit csinált választások előtt,végig hazudta az egészet.Majd egy sor megszorítást bevezetett.


És nem,ne fogjátok a háborúra.A választások előtti pénzosztás és az elmúlt 12 év elk#rt gazdaságpolitikájának köszönhető.


Én egyszerűen nem tudom megérteni,hogy miért kell sokadjára olyanra szavazni aki 89 óta végig hazudta az életét.


Amikor kellett liberális volt,amikor kellett illiberális,majd nacionalista,most pedig elmondott egy a legsötétebb időkre emlékeztető Goebbelsi beszédet.


Szerintem sose volt liberális,sose volt illiberális vagy nacionalista.

Egyszerűen egy elvtelen hazug sz@r alaknak tartom.


Aki a politikai hatalom érdekében, épp azt mondja amit a birka követői éppen hallani akarnak.

2022. júl. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

#21

2021-ig csak romaniaban meg bulgariaban volt magasabb a lakossági gázár mint nálunk. Mi pedig őket akarjuk utol érni igaz? És te ennek örülsz, hogy "rezsicsökkentett árat fizettél":DDDD Iskolázottsághoz kéne kötni a szavazati jogot, akkor a cseheket is utolérhetnénk.

2022. júl. 30. 11:04
 25/37 anonim ***** válasza:
0%

#24

Akkor azt mondod, hogy ha MZP kormány lenne akkor is ennyi vagy még magasabb lenne a rezsi ?

Tehát vele sem jártunk volna jobban rezsi ügyben. Végre valaki leírta.

2022. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
75%
#26, nem ezt mondta, nem is értem, hogy sikerült erre a következtetésre jutnod...
2022. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
19%

Megint egy kérdés, ami semmire sem jó csak útálkozásra ... Fideszre szavaztam, nem sz.pkodom az Orbánt, azért rá, mert előtte sokkal kevesebb jutott nekem es családomnak mindenre. Ezért ne bántsatok, nem loptam, nem vettem fel csokot se.

Rezsi! Hmmmm nehéz lesz, úgy gondolom más lenne ott akkor sem lenne jobb. Most mit tegyek? Nem akarom, hogy a szomszéd tehene is megdögöljön. Remélem azért valakiknek most is jobb lesz. Az anyósom ledolgozta a 40 évét 56 éves korára. Jó nyugdíjat kap pedig gyári munkás volt 8 osztállyal. Egeszséges, az após még dolgozik, fürdenek, fűtenek, nem haladják meg az átlagot. Szóltak, hogy ha tudnak segítenek pl főzés lehet közösen, hogy mi se lépjük át, stb.

Szeretni kell egymást és ahol lehet összefogni. Csak így lehet.

Ez egy élethelyzet, amit meg kell oldani, nem a hibást keresni. Szeressétek egymást! Tudom nehéz!

2022. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
78%

#27 "Fideszre szavaztam, nem sz.pkodom az Orbánt, azért rá, mert előtte sokkal kevesebb jutott nekem es családomnak mindenre"


Neked azt érdemes látnod, hogy ezt nem Orbánnak köszönheted, hanem a szerencsés világgazdasági helyzetnek és a rengeteg EU-s támogatásnak, amit Magyarország kapott. Most, hogy a világgazdasági helyzet romlott, az EU-s pénz nem jön, szívunk mi is, mivel a kedvező körülmények és 'dübörgő gazdaság' mellett nem sikerült a kormánynak felkészülnie az ínségesebb időkre és tartalékozt képezni -> ezt viszont már Orbánéknak köszönheted. Ahogy egyébként az EU-s pénzek elapadását is.

2022. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
27%
Igen, mert arra gondolok hogy hány ezer ovodás menekült meg a nemváltoztatástól.
2022. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:

#27

Te is fideszes jövendő mondó vagy. Szerinted mindenki stadionokra meg 200milliárból épített 40 méteres bicikli utakra fordította volna a pénzt. Senki se támogatta volna a lakásfelújításokat, hogy esetleg kevesebb gázból feltudd fűteni a panelt, iskolákat, kórházakat, igaz? Ha ennyire okos vagy, hogy mással is ugyan ennyi lenne a rezsi, akkor tippelj, mennyire fogják egymást szeretni így az emberek?

2022. júl. 31. 19:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!