Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek áll érdekében, hogy...

Kinek áll érdekében, hogy Stohl megint, és ezt is megússza?

Figyelt kérdés

Természetesen az érintetten kívül!

Eddig a "Pártatlan bíróság" szóösszetételre húztuk fel a szemöldökünket. Akkor ezek szerint a pártatlan ügyészségre is?!

Nem szeretem Stohlt, mint színészt, azért csak annyira "bántom", amennyire kell: Sajnos, Ő a "Ki, ha én nem" kategória, ami nagyon veszélyes. Hiába játssza most a bűnbánót, ahogy lecsendesedik körülötte a vihar, folytatja a "Ki, ha én nem életmódot", és ez veszélyes üzem - a gépkocsi ugyanis az - igénybevétele esetén büntetendő! (Kellene, hogy legyen!)


A kérdést tudatosan írtam a Magyar Politika kategóriába!


2010. szept. 22. 16:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Császár Józsefné, ny. rendőr ezredes. 50 évig állt a BM szolgálatában. Pályája csúcsaként a Minisztérium Személyzeti Vezetője lett.
2010. szept. 23. 15:09
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"a gépkocsi ugyanis az - igénybevétele esetén büntetendő!"


Nekem is van gépkocsim, ha igénybe veszem, azaz használom az szabálysértés, vagy bűncselekmény kategóriába tartozik? És ezt a törvényt is a fidesz hozta?

2010. szept. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%

"Császár Előddel is ugyan ez volt, addig hagyták futni, amíg halálra nem gázolt egy rendőrt. Rá is ment a karrierje. Kell ez nekünk? "


Nekünk igen. Elődöt is rühellem, meg a rendőröket is. Neki nem kellett volna.

2010. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

2010-09-24 21:20-nak.

Az összetett mondatot egyben kell elolvasni, pajtás!!!

Azt írtam:

" ...ahogy lecsendesedik körülötte a vihar, folytatja a "Ki, ha én nem életmódot", és ez veszélyes üzem igénybevétele esetén büntetendő! (Kellene, hogy legyen!)"


Utólag illeszd be a "- a gépkocsi ugyanis az -" kiegészítést, majd olvasd el újra:


" ...ahogy lecsendesedik körülötte a vihar, folytatja a "Ki, ha én nem életmódot", és ez veszélyes üzem - a gépkocsi ugyanis az - igénybevétele esetén büntetendő! (Kellene, hogy legyen!)"


Szájbarágósan megmagyarázom: Ha valaki veszélyes üzem - jelen esetben a gépkocsi - igénybevétele esetén, foltatja az eddigi, "Ki, ha én nem életmódot", az bizony veszélyes a többi közlekedőre, éppen ezért az ilyen életmódot bűntetni kellene.

Ugye így egészen más??


Vagy Te is a hivatásos kötözködőkhöz tartozol???

2010. szept. 25. 10:05
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

senkinek

nem kell összeesküvés-elméletet gyáratni!

hga már előre tudod a választ, ne tegyél fel kérdést!

2010. szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%

És az kinek az érdeke, hogy mindig akkor esik az eső, ha kirándulni mennék? :P


Basszus, miért kell mindenbe hátsó szándékot látni. Ahol emberek vannak, ott a rendszerekben hiba is van, néha sajnos nagy...

2010. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Adalék Stohl Buci "Ki, ha én nem" jelleméhez:


"Úgy tűnik, Stohl András képtelen a balhémentes életre - fegyvertartási engedélye nélkül vadászott, és kilőtt egy körülbelül 800 ezer forintos szarvasbikát.


Forrás: [link] Blikk információi szerint Stohl András a Zirc melletti erdőkben töltötte a hétvégét. Vasárnap reggel állítólag elejtett egy igen nagy bikát, mindezt úgy, hogy májusi balesetét követően lőfegyvereit vissza kellett szolgáltatnia. A hatóságok akkor házkutatást tartottak nála, és elvették fegyvereit, most azonban úgy tűnik, Stohl ismét áthágta a szabályokat. A színész minden bizonnyal egy barátja nevére bejegyzett lőfegyverrel vadászott a Bakonyban, és az is pénzébe kerülhetett, hogy a vadásztársaság is szemet hunyjon tette felett."

2010. szept. 27. 22:23
 18/18 anonim ***** válasza:
81%
Kíváncsi lennék, hogy a jogosítványát visszakapte-e, illetve megtarthatta-e? Ezt ugyanis nem sikerül/t/ a híradásokból kiolvasni.
2010. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!