Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek áll érdekében, hogy...

Kinek áll érdekében, hogy Stohl megint, és ezt is megússza?

Figyelt kérdés

Természetesen az érintetten kívül!

Eddig a "Pártatlan bíróság" szóösszetételre húztuk fel a szemöldökünket. Akkor ezek szerint a pártatlan ügyészségre is?!

Nem szeretem Stohlt, mint színészt, azért csak annyira "bántom", amennyire kell: Sajnos, Ő a "Ki, ha én nem" kategória, ami nagyon veszélyes. Hiába játssza most a bűnbánót, ahogy lecsendesedik körülötte a vihar, folytatja a "Ki, ha én nem életmódot", és ez veszélyes üzem - a gépkocsi ugyanis az - igénybevétele esetén büntetendő! (Kellene, hogy legyen!)


A kérdést tudatosan írtam a Magyar Politika kategóriába!


2010. szept. 22. 16:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
19%
pedig ez nem politika hanem PÉNZ. :)
2010. szept. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát a Rendőrség, a (pártatlan) Ügyészség és a (pártatlan) Bíróság?
2010. szept. 22. 16:34
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
A Stohl ezt sem ússza meg, most is fog kapni büntetést.
2010. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
nem tdom honnan veszitek hogy megússza, akár 5 évet is kaphat.
2010. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
36%
Én nem hiszem,hogy folytatja a "ki ha én nem"életmódot.Annyi figyelmeztetést kapott már,hogy legközelebb már nem lesz...komolyan azt gondolom,hogy tanult belőle(függetlenül a büntetésétől)
2010. szept. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
37%
ki mondta hogy megússza??
2010. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%

Császár Előddel is ugyan ez volt, addig hagyták futni, amíg halálra nem gázolt egy rendőrt. Rá is ment a karrierje. Kell ez nekünk?


Erre szokták mondani, hogy a történelem arra tanít meg minket, hogy nem tanulunk a történelemből.

2010. szept. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

" A Stohl ezt sem ússza meg, most is fog kapni büntetést."


drog ügyét ejtették mert el fog járni 6 hónapos terápiára xDDDDDDDDDDDDDDDd muhaha

2010. szept. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A 16:48-as kedves hozzászóló írt meg egy tényt abból a háromból, ami miatt tegnap elöntötte az agyamat a ....

A Királyi TV - M1 - esti híradójában számoltak be arról,

hogy

- Drog birtoklás, fogyasztás miatt nem lesz felelősségre vonás, mert vállalta az egyéves (én annyira emlékszem) terápiát. (Rendőrségi szakaszban, még az Ügyészség elé sem kerül.)

- Cserbenhagyás miatt sem vonják felelősségre, mert - ÁLLÍTÓLAG - már megérkeztek a mentők, amikor a barátnőjével elhagyták a terepet. Azt is mondták, hogy nem írja elő jogszabály, hogy meg kell várni a Rendőrséget. (Személyi - később megtudtuk súlyos - sérülés esetén???) Mióta??? Stohl óta???

- Legfeljebb ittas állapotban elkövetett, személyi sérülést okozó közúti baleset okozása miatt vonják felelősségre, amelynek felső tétele 5 év, de - így a tudósítás - az Ő esetében legfeljebb 3-4 hónapos, FELFÜGGESZTETT börtönbüntetést fognak kiszabni.


Ez túl sok nekem. Ez már jóval több, mint pénz. Azért írtam a kérdésemet a Magyar Politika rovatba.


Mint tudjuk, Császár Előd édesanyja befolyásos BM tisztviselő - III/III tartótiszt - volt, azért sikerült kimosnia.

2010. szept. 22. 20:57
 10/18 anonim ***** válasza:
24%
Ki az?
2010. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!