Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szólnak a románok a...

Mit szólnak a románok a tusványosi rendezvényről?

Figyelt kérdés

Van szó erről a médiában, híradókban napilapokban? Lecsapódik a közvéleményben? Negatív hangok vannak erről?

Csak mert nem tudom elképzelni mondjuk egy román fontos belpolitikai rendezvényt magyarországon akarnának rendezni miniszterelnökkel ezrek részvételével akkor a magyar társadalom ilyen csendesen tűrné ahogy látom a románoktól.



2022. júl. 23. 10:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"akkor is seggfejek vezették az országot mint most!"


Miért seggfejezed le az osztrákokat? Nélkülük magyarország kimaradt volna az egészből.

2022. júl. 24. 18:35
 12/20 anonim ***** válasza:

11 - Ge nem maradt ki!

Ha a kiskutya nem sz@rna, kipukkadna!

Ennyit a feltételes módról!

2022. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, hogy feltételes mód szabályával támadsz egy történelmi tényt. Innen is látszik ez igaz.
2022. júl. 24. 19:53
 14/20 anonim ***** válasza:
32%
13-as, ezen a logikai bukfenceden alapul a csúszós lejtő logikai érvelési hiba.
2022. júl. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A magyarellenes Dan Tanasa dumált valamit erről.
2022. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

"260 ezer forint bruttóért keres osztályvezető főnővért a szombathelyi kórház.

Egy álláskereső portálon belefutottunk a Markusovszky Egyetemi Oktatókórház hirdetésébe, amelyben osztályvezető főnővért keresnek az urológiára. A munkához elvárás a főiskolai végzettség, diplomás ápolói képesítés.

Fizetésnek 260 ezer forint bruttó van megadva.

Ez alapesetben nettó 172 ezer 900 forintnak felel meg.

Közben a szombathelyi Aldi 423 ezer 900 bruttó kezdő fizetéssel keresi az új alkalmazottjait."

Orbán közben meg a fajelméletéről ugat...

2022. júl. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csámcsognak a hirekben róla, egy USR-s politikus szerint megkellene büntetni Orbán Viktort.
2022. júl. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
16-os, tudom hogy etnikai értelemben nem vagy teljesen magyar/európai származású, (DNS kutatás ezt szépen kihozná) de tiszteletben kellene tartanod a Magyarok országát és Európa nemzeteinek puszta létét fenyegető problémákat, ha itt élsz.
2022. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

18 - nem tudsz te semmit!

És azt is rosszul!

A magyarok országának tekintélyét nem én kótyavetyéltem el a hülye kényszerképzeteimmel. Én nem vagyok illiberális - és nem is leszek soha sem!

(és osztályvezető főnővér sem leszek 173 ezerért (427 euróért!)

Nem én alázom a népemet!

2022. júl. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Dehogynem, harmadik világbeli migránsokat akarsz, mert téged végülis nem érdekel ki lakik itt, hiszen nem magyar vagy csak országlakó.


Az hogy te személy szerint nővér nem akarsz lenni mégis kit érdekel? Egyéni szoc.problem.

2022. júl. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!