Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért használ a Fidesz XIX....

Miért használ a Fidesz XIX. Századi retorikát?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy "Szavazófülkés forradalom!".


Madárnak nézik az embereket? Egy felvilágosult demokrata fejében meg se fordul, hogy a "forradalom" szóra fellelkesüljön, mert nem a Romantika korában élünk.


2010. szept. 21. 22:54
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nem is tudod mit jelent az hogy forradalom... hogy fidesz nem tudja azt már eddig is tudtuk...



mér 48 ban akkor minek tört ki? felvilágosodás stb

mondta volna azt bocs én egy gyáva pacifista vagyok... nem harcolok a hazámért mert jellemtelen utolsó senki vagyok


"kinek drágább rongy élete mint a haza becsülete"


ismerős nem?

2010. szept. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

meg modern?



mit nevezel modernnek? valamikor a fekete fehér tv re mondták azt hűű de modern

2010. szept. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nekem az ilyen fogalmak irrevelánsak, mert én nem magyar vagyok, hanem világpolgár.
2010. szept. 22. 10:17
 24/26 anonim ***** válasza:
77%

modernnek és az ateizmusnak sincs semmi köze egymáshoz... attól függetlenül mindenki döntse el miben hisz



és főleg attól hogy te demokrata vagy attól aztán semmivel nem vagy több vagy bölcsebb

2010. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
44%

"Nekem az ilyen fogalmak irrevelánsak, mert én nem magyar vagyok, hanem világpolgár."


nem te egy elvek nélküli valaki vagy...


hogy "világ polgár" az meg nem tudni mit jelent.. nem is jelent semmit mert nincs olyan

nincs világ ország


és magyar állampolgár vagy (sajna) de teszem azt észek kórea is a világhoz tartozik


és ha te ott is polgár vagy akkor mehetsz mer kezdődik a kényszermunka idő :)

2010. szept. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mert a tagjainak jelentős része is "XIX. századi", - mind testben, mind lélekben...

Nézd meg mennyi Fideszes képviselő jár járókerettel!...

-Méghogy Fiatal...

-Demokraták...

Ujjujjujjujjujjj!...

2010. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!