Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért használ a Fidesz XIX....

Miért használ a Fidesz XIX. Századi retorikát?

Figyelt kérdés

Ilyenekre gondolok, hogy "Szavazófülkés forradalom!".


Madárnak nézik az embereket? Egy felvilágosult demokrata fejében meg se fordul, hogy a "forradalom" szóra fellelkesüljön, mert nem a Romantika korában élünk.


2010. szept. 21. 22:54
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
64%
Nem azt kérdeztem, hogy mások mit csináltak, hanem hogy miben változott az akkori életed, a jelenlegihez képest? Miben voltál korlátozva az mszp által, ami ma már engedélyezve van, hála a zsidesznek?
2010. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy lehet főzni pálinkát :)
2010. szept. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%

Miben voltál korlátozva az mszp által, ami ma már engedélyezve van, hála a zsidesznek?


Hagyó börtönben (főpolgármester hellyettes) sukoró ügy valószinű Gyurcótány is megy után illetve Bajnai akkor korrupció melegágya az mszp-ben illetve az mszp 2002-től vizsgálódott illetve feljelentette a Fidesz ügyekben is viszont itt egyetlen egy dolog sem volt gyanú sem volt felmerülve hogy 98-és 2002 között is valami rosszat tettek volna. Mindennap kerül ki valami bizonyíték ma pl az hogy a rendőrség jogszerűtlen volt meg hogy gyurcsótány utasította fel a rendőrséget és folyamatosan kapcsolatba volt velük és ártatlan embereket rugdostak meg.

2010. szept. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én már most félek az önkormányzati választások után bevezetendő megszorításoktól. Ez csak időhúzás, megnyerik az őszi választásokat és utána jön a feketeleves. Ne legyen igazam.
2010. szept. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:04


Te gyagyás vagy? Nemtudod felfogni amit kérdezek? Nem azt kérdeztem hogy másokkal mi történt. H a n e m , h o g y t é g e d m i b e n é r i n t e t t a f o r r a d a l o m. Huh de xar így irni.


De jah igaza van az előzővalameiknek, mostmár szabad legálisan pálinkát főzni. Szal mégis van valami ebbe a börtönös szövegbe...

2010. szept. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
64%

Nem értem a kérdést. Olvass el néhány 19. századi beszédet, máris rájössz, mekkora butaségot írtál. Ajánlom Kossuthot, jó szónok volt, jók a beszédei.

És köze nincs Orbánhoz, aki szintén jó szónok, de határozottan 21. századi.

2010. szept. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
a jobbik meg 30 as 40 es evekbeli hungarita retorikat folytat a FIDESZ retorikajaban nem talaok kivetni valot a jobbikeban igen
2010. szept. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

"felvilágosult demokrata fejében"



ATYA ÚR ISTEN PFFFF na ettől le is roppantam... fidesz is baromságokat mordokat de te áááá


úúúr isten

2010. szept. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Miért lenne baromság? Ne mondd már, hogy egy modern tudományos ateista olyan dolgokra lelkesülne fel, hogy "forradalom"...
2010. szept. 22. 10:11
 20/26 anonim ***** válasza:
44%

"modern tudományos ateista"


hol élsz te?

nee ne fárasszál már könyörgöm inkább vonulj be egy sötét szobába ahol nem találkozol emberekkel

2010. szept. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!