Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországnak miért a...

Magyarországnak miért a Fideszre van szüksége?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%
BUMBI02 EGY CIONISTA MSZPS.
2010. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

21.40-

A kérdés nem provokatív, nézd meg a tv-ben a Fidesz politikai hirdetését, ők mondják!

2010. szept. 21. 22:00
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs rá szüksége. Magyarország örülne ha a fidesz elhordaná már magát.
2010. szept. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

"Ki teremtette ma is az OPEL gyár új beruházást? Akkor csütörtökön az AUdIVAL fog tárgyalni a mostani kormány.. "



Ép az ország két legnagyobb szégyenével érvelsz? A teszkót mikor csapod hozzá?

2010. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

"én speciel nekiláttam már orbán fotókkal kitapétázni a szobámat, az elkövetkező rendszerbe ez előny lesz álláskeresésnél..."



Miért te prosti vagy, hogy hazahordod a munkaadód?

2010. szept. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 doboszoli ***** válasza:

Sárkányos dolog ez felebarátim, nagyon sárkányos.

Lehet itten pro és kontra érveket, véleményeket felsorakoztatni, akár elvtelenül, elvakultan is, ám az igazi kinyilatkoztatás a gyakorlat lesz, akkor derül ki az igazság.

Remélem, még nem lesz későn.

2010. szept. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi fideszesek... október 3-áig kapjátok a szépet Viktor királyotoktól, aztán ha megnyerték az önk. választásokat, jön a fekete leves. Olyan megszorítások lesznek hogy belerokkanunk:):) Mert hát ugye a választásokig adni kell a szépet. Utána jön az újabb IMF hitel, meg a megszorítások:) Majd lehet visszakeresni a válaszomat fél év múlva. majd mondhatom, hogy ÉN MEGMONDTAM:))))
2010. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%

Előttem szóló? Ha meg nem, akkor simán beégtél, ugye?:)


A kérdésre: azért a Fideszre van szüksége, mert mások nem tudtak megbirkózni a feladattal. A világon minden párt azt mondja, hogy rá van szüksége az adott országnak. Aztán az eredmények ismeretében mindenki eldönti magában, hogy így van-e.

2010. szept. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!