Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek az emberek többség...

Szerintetek az emberek többsége a katás tüntetőkkel vagy a kormánnyal szimpatizál inkább?

Figyelt kérdés
[link]
2022. júl. 18. 08:35
A kérdező szavazást indított:
A tüntetőkkel
A kormánnyal
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Egyikkel sem.
2022. júl. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A Magyar Nemzet tudósítása szerint kevesen vannak a demonstrálók:


[link]

2022. júl. 18. 08:40
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem lenne ennyi fotelharcos, leszarom típusú ember, akkor tüntetők mellett állnának.
2022. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem a rezsiben nincs már akkora mozgástere a kormánynak, hisz kong az államkassza. Esetleg a 144 köbméteres határt felviszik 200-250-re, de az se lesz egy nagy határ.
2022. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
A kormánnyal az országon belül egyetlen ember sem szimpatizál, különben nem kellett volna nekik lengyelekkel, románokkal, ukránokkal kormányra szavaztatniuk magukat a magyarok ellen.
2022. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

A kormányról mindenki tudja hogy csak egy csapat bűnöző, akik összevásárolták maguknak a szavazatokat.

Még azok nagyrésze sem szimpatizál velük, akik pénzért-kényszerből rájuk szavaztak.

2022. júl. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Többségi közömbösség.
2022. júl. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
A tüntetőkkel.
2022. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a többség azt sem tudja, hogy működik a kata, mert nem úgy adóznak. Nem is érdekli őket az egész.
2022. júl. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

A KATA egy nagyon kedvező adózási forma volt. Szerintem a probléma ott kezdődött, hogy a cégek elkezdték rákényszeríteni az alkalmazottaikra, szépen kiszervezni őket. Ami nekik sem jó, mivel kevés nyugdíjjárulékot fizetnek, stb... mellékes téma. Nem nekik lett kitalálva, hanem kézműves Marika néninek, aki eddig munka mellett feketén árulta portékáját, ezután az állam is rátehette a kezét jövedelme egy részére. Csökkenteni akarták a nem megadóztatott jövedelmet, szépen lassan kifehéríteni ezeket a dolgokat. Pont mint ahogy kitalálták a közmunka programnál, hogy ha már úgyis el kell menniük otthonról, akkor (ha nem is mind) egy részük elment inkább dolgozni és szépen adózni állam bácsinak. Szóval én ezt úgy látom, hogy egy eddig kedvező dolgot átalakítottak, mert a cégek túlságosan kihasználták. Elvették a gyerektől a nyalókát. De a fodrászok stb, akiknek ez ki lett találva ezentúl is maradhatnak katások. Szóval én személyesen nem a katásokkal vagyok.

Ezt az utolsó pár mondatot szeretném felhasználni a védekezésre. Nem, nem vagyok fideszes, nem, nem vagyok ellenzéki. Az összes politikust utálom, mert nem az emberekért vannak. A Fideszben utálom, hogy szarrá lopják az országot, az ellenzékben meg utálom, hogy nem egy irányba haladnak, hanem amit a kormány mond az baromság (hiába csinálnak néhanapján jót).

2022. júl. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!