Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eddig volt a habzsi dőzsi a...

Eddig volt a habzsi dőzsi a fizikai melósoknak? Óriási leépítések lesznek az építőiparban, gyárakban, vendéglátó és szolgáltató iparban?

Figyelt kérdés

"Bezzeg egy jó kőműves egy jó burkoló!" "Nekem a borravalóm annyi mint egy diplomás fizetés". Utóbbi mondatokat igen sokat hallottuk az elmúlt 10 évben, utóbbit a covid előtt inkább, de azelőtt sokat hallottuk.

Sokan nem értették miért akar a sok hülye diplomát, amikor a szakmunkás az már 10-szer annyit keres csak már senki nem akar dógozni. Most eljött az igazság pillanata, ahogy Feri mondta? Az IT szektor nem fog összeomlani, így sem tudnak embert találni aki nem csak gyorstalpalót végzett hanem valódi szakmai múltja van, és diplomája. De egy fizikai munkás ki a fütyimnek kell majd Magyarországon, amikor az emberek fele a kaja+rezsit sem fogja tudni kifizetni? Ki fog akkor felújítani meg építkezni a senkin kívül? Ki fog műkörmöshöz járni? Ki fog étterembe járni?



#Gyurcsány Ferenc #politika #igazság pillanata
2022. júl. 16. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Sokan.
2022. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Legalább ezután senki nem fogja majd azt a baromságot a fejemhez vágni, hogy "mekkora hülye vagy, hogy kimentél! Bezzeg itthon Magyarországon nettó tízmilliót is megkereshetnél"
2022. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 meszike91 ***** válasza:
80%
A munkaerőhiány szerintem maradni fog, de a fizetések (az árakhoz képest) már rosszabbak lesznek.
2022. júl. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Mindenhol leépítés, ami a kereskedelmet és a szolgáltatói ipart is építi, nem fog ennyi vállalkozó lenni, az biztos.
2022. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

"A munkaerőhiány szerintem maradni fog"

Azért számolnak már Németországban is 5 millió munkanélkülivel decemberig :D

Természetesen fizikai, egyszerű munkaterületen. És ráadásul nyakukon még az ukrán munkaerő is, mert humanitáriusok!

De ez minket tuti nem fog érinteni :)

2022. júl. 16. 15:24
 6/16 meszike91 ***** válasza:
84%

"Azért számolnak már Németországban is 5 millió munkanélkülivel decemberig :D"


Én nem számolok vele.

2022. júl. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Orbán Viktor: "Mindenki becsülje meg a munkahelyét, mert azokért harc lesz" - mondta most pénteken reggel a Kossuth rádióban.
2022. júl. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes itt Belgiumban nem riogatjak az embereket munkanélküliséggel, ilyenkor örülök hogy eljött, egy építőipari melós.
2022. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
eljöttem*
2022. júl. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Én nem számolok vele."

Hát ezért vagy melós. Mert nem számolsz te semmivel. Persze biztos azt hiszed magadról, hogy te aztán egy multit is el tudnál vezetni és a főnökeid köcsögök és te termeled ki nekik a luxus autójukat ;)

2022. júl. 16. 16:41
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!