Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldaliak, liberálisak! Ha...

Baloldaliak, liberálisak! Ha ez a helyzet állna fent 2026-ban, akkor inkább a Fideszre szavaznátok?

Figyelt kérdés
A baloldali pártok támogatottsága megzuhanna, néhány becsődőlne, nem lenne értelmes balos párt. Közben a szélsőséges Mi Hazánk lenne a Fidesz egyetlen komolyabb kihívója, a választások előtt 30-40 százalékon állnának. Ebben a helyzetben, félve egy Mi Hazánk kormánytól, leszavaznátok inkább a Fideszre?
2022. júl. 11. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Fölösleges kérdés, mert Gyurcsány Ferenc lesz a baloldal vezetője és miniszterelnök jelöltje, ez már elvált.

És Gyurcsány jobban kezelte sokkal az előző válságot, 270 forintos Euróval, 130 forintos dollárral (most már 400 felett van az is).

2022. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
#1: Úgy látszik, nem tanultok semmiből.
2022. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az esetben én már a dublini nagykövetségen adnám le a szavazatomat a Kétfarkú Kutyapártra, mert az lesz az egyedüli komolyan vehető párt.
2022. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert nincs érdemi különbség a kettő között. Akkor az elveszett ellenzékre szavaznék.
2022. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha ide süllyedünk, én biztos nem maradok ebben az országban. Az már mindennek a legalja lenne. Egyik kutya másik eb. Akkor már inkább külföld.
2022. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

Amellett, hogy utosló büdös nácikra sosem szavaznék, egy dolgot szeretnék a kérdezőnek javasolni.

SZEDJE ÖSSZE MAGÁT.

Indoklásom szerint marha rossz fényt vet rá az a tény, hogy egy utolsó tolaj, az országot szétlopó párt mellett agitál. És nem mentség az, hogy nem látja a lopást. Nem mentség az, hogy hülye maradt, és nem mentség az, hogy a "baloldal is lopna".

Nem, a saját ostoba és nyomorult életedről mondasz kérdező véleményt, amikor a fideSS mellett agitálsz. Amikor egy megnyomorított országot csinálsz belőlünk, amikor a te ostoba suttyó tróger módodon csak két alternatívát látsz.

2022. júl. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyik hazaáruló bandára sem szavaznék, ha ez a kettő lenne, nem mennék el szavazni.
2022. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7%
Én ugyan Mi Hazánk szavazó vagyok, de a Mi Hazánkra szavaznék.
2022. júl. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6

Atyaég. Higgadj le, ez csak egy kérdés volt!

2022. júl. 12. 10:52
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
#6: Már jelentgetünk is, labilis lelkületű barátom? Pedig csak annyit írtam, hogy féltelek, nehogy kárt tegyél magadban... Ami pedig a szánalmas FideSS-dumádat illeti, újra megismétlem: ha utálod az "utolsó büdös nácikat", akkor sose szavazz egy olyan összefogásra, amelynek része az a Jobbik, amelyik egyik tagja a Duna-parti cipőkbe köpköd, a másik tagja vigyorogva náci karlendítést mutat be, a harmadik tagja tetűcsúszdásoknak nevezi a zsidókat (a fővárosunkat pedig Judapestnek), a negyedik tagja meg listázná a zsidó képviselőket. (...és még azzal sem védekezhetsz, hogy ez már a múlt, ugyanis a zsidólistázó figura az épp frissen megválasztott Jobbik-elnök: Gyöngyösi Márton.) :)
2022. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!