Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért Orbánt hibáztatjátok?

Miért Orbánt hibáztatjátok?

Figyelt kérdés
Ha Gyurcsány lenne a hatalmon, már rég 600 Ft lenne 1 Euró.

2022. júl. 6. 16:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
De most nem Gyurcsány van a hatalmon, egyem a szíved. Amúgy a piac most árazza be az Orbán kormány teljesítményét, ezért hibáztatjuk Viktort.
2022. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
92%
Gyurcsány meg kit érdekel ennél rosszabb nem lehet
2022. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Ezt abból szűrted le, hogy 270-el adta át? Bocsáss meg, de ezt a "magasröptű""logikát" (khm...) én egyszerű közgazdász, nem értem...
2022. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
Nem, én Józsi bácsit, a kukást hibáztatom.
2022. júl. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

orbán mindent lesöpör az asztalról amit az ellenzék javasol, tehát mindent orbán elgondolásai szerint csinál a kormány, ezek tudatába ki mást lehetne hibáztatni mint orbánt???

Már a fideszes főnökség is elismeri hogy komoly megszorítások vannak készülőben, ez pedig az önbeismerése annak hogy rosszul kezelték a válságot.


[link]

2022. júl. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Pont ezt akartam írni: Gyurcsány 5 évig kormányzott és azalatt 270 forint volt az euró...


Ettől még nem sírom vissza, de ezt a marhaságot, hogy akkor most 600 lenne... :-))))


És hadd ne már csak eközött a két idióta ex-KISZ-titkár között lehessen válogatni! Ha tehetném, orbánt és gyurcsányt egymáshoz bilincselve lőném a Holdra!

2022. júl. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Ide vezetett az orbán illiberális demokráciája.
2022. júl. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig a Gyurcsányozás megy, és ha ő lenne hatalmon akkor mi lenne? De nincs hatalmon már nagyon régóta. Már azt se lehet mondani, hogy a Gyurcsányék k*rtak el mindent, és azóta nem volt idő helyrerakni a dolgokat.
2022. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Én azt mondom, adjunk egy esélyt Gyurcsánynak, ennél rosszabb úgy sem lehet!
2022. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
#6 a holdralövés kicsit költséges lenne. Én javaslom a közös börtöncellát valóságshow-san bekamerázva. Lehetne ilyen menü szerüen pénzért rendelni válogatott parasztkodást, aminek az ára a kettejük által feltornázott államadósság csökkentésére menne.
2022. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!