Magyarok a stadion helyet miért nem viztározokat épitetek?
Figyelt kérdés
Mert most már víz sincs meg a földek is ki száradnak mert ami víz le esset árvizek jégesök mindet hagyták eluszni.Most meg be kel osztani a vízet is mert nagy száraságok jönnek de amikor esik árad azal semmit nem csinálnak.Tényleg ennyire idiota vezetök vannak itt.2022. júl. 4. 12:17
11/19 anonim válasza:
Mert Orbán a focit szereti, ennyire egyszerű.
12/19 anonim válasza:
#9 Nyugaton van stadion, viszont ott hozzávaló futball is van, nem csak botlábúak.
13/19 anonim válasza:
Akkor boldog a gyerek ha játszik. Kisvasút már van, foci is kellett, a víztározóval nem tud mit kezdeni.
14/19 A kérdező kommentje:
Nekem ez magas én nem tudok vìz nélkül élni de hát ezzel egyedül vagyok az országba.Ha meg majd végleg el fogy lehet szomjan halni a stadionba.
2022. júl. 4. 12:48
15/19 anonim válasza:
16/19 anonim válasza:
Mert csak stadionokat tudnának tárolni bennük, azért!
17/19 anonim válasza:
Mert "panem et circenses"
A kenyér megvan, cirkusz pedig van a Parlamentben és a stadionokban.
19/19 anonim válasza:
"Egy víztározóban nem fér el 30 ezer szurkoló te nagyon zseni!"
Már hogy ne férne el?
Csak nehezen lélegeznének benne.
-
"miniszterelnök urunk fejében egy apró metszést kellene ejteni. Ott, ahol a labdarúgásszeretet-központja van. "
Vagy az 1. csigolya és a koponya közötti részen.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!