Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali és/vagy szélsőlibe...

A baloldali és/vagy szélsőliberális pártok miért folytatnak olyan politikát, amire Magyarországon alacsony igény van?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy olyan párt, ami hasonló politikát folytat, mint a FIDESZ, de kivennék belőle a disznóságokat(sportőrület, szavazók lekenyerezése, korrupció, rossz oktatáspolitika stb.), akkor jó esélyekkel indulna a választáson. Sok FIDESZ szavazó csak azért szavaz a kormányra, mert számukra nincsen alternatíva. Egy ilyen párt, amit leírtam, minden bizonnyal betöltené ezt a rést és nem lenne újra 2/3.

2022. jún. 30. 18:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
8. Igen elolvastam. Sok dolog szimpatikus volt a programjukban, de az alap ideológiájuk, és az egység hiánya eltántorított tőlük. Mondjuk egyedül MZP volt szimpatikus az egész bandából.
2022. jún. 30. 18:24
 12/16 A kérdező kommentje:
A Mi Hazánkon eddig nem tudott komoly fogást találni a Fidesz. Nem tudta sem bedarálni, sem lejáratni(eddig).
2022. jún. 30. 18:27
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te vagy fideszes troll vagy, vagy kicsit butácska. Egyedül a fidesz foglalkozik az lmbtq-val meg a migránsokkal!
2022. jún. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
#12: Nem is akarta. Ha veszélyt jelentenének, megtenné. Ez most így pont kényelmes a Fidesznek is.
2022. jún. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
A baloldali politikusok állandóan botrányt csinálnak a parlamentben. Ezt a Fidesz boldogan kihasználja propagandacélokra. A Mi Hazánk még nem csinált botrányt az ülések alatt. Csak azért nem szavaztam rájuk, mert extrém Európa ellenesek. A Fideszben is ez nem tetszik.
2022. jún. 30. 18:31
 16/16 anonim ***** válasza:
A nép nincs semmire sem felkészülve.
2022. jún. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!