Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldali és/vagy szélsőlibe...

A baloldali és/vagy szélsőliberális pártok miért folytatnak olyan politikát, amire Magyarországon alacsony igény van?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy olyan párt, ami hasonló politikát folytat, mint a FIDESZ, de kivennék belőle a disznóságokat(sportőrület, szavazók lekenyerezése, korrupció, rossz oktatáspolitika stb.), akkor jó esélyekkel indulna a választáson. Sok FIDESZ szavazó csak azért szavaz a kormányra, mert számukra nincsen alternatíva. Egy ilyen párt, amit leírtam, minden bizonnyal betöltené ezt a rést és nem lenne újra 2/3.

2022. jún. 30. 18:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Én mondjuk pont ez vagyok, hogy a baloldalnak annyi dolga lenne, hogy Fidesz, de a szarok nélkül, de hát nekik fontosabb az LMBTQ meg a migráns.
2022. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Ideológiai meggyőződés. A ballibek ilyen politikát csinálnak mindenhol. Olyanok, mint a kommunisták, csak rosszabbak.
2022. jún. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
A fidesz mit képvisel a sportőrület, szavazók lekenyerezése, korrupció-n kívül? A sorosozás migránsozás nem program...
2022. jún. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%
A baloldaliaknak legalább van ideológiájuk. A fidesznél csak köpönyegforgatás meg populizmus. Egyik nap nemzetieskednek, másik nap hoznak valami kommunista intézkedést (pl.: hatósági árak).
2022. jún. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
Ha a fideszből kivesszük a korrupciót és a lekenyerezést, akkor a kutya se szavazna rájuk
2022. jún. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
1. Hát pont ez az! Miért nem indul egy ilyen párt? Rájuk szavaznék.
2022. jún. 30. 18:16
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Mert ezért kapják a pénzt nyugatról.
2022. jún. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Elolvastad az ellenzéki pártok programját? én igen, érdekelt valakit? NEM! Nem ez dönt sajnos. Magyarországon már kíméletlenül érzés politizálás van, ne az érdekeljen mit mond valaki vagy mit szeretne, hanem, hogy mit érzel! Márpedig a Fidesz ebben nagyon jó, erről szól az összes uszítós marhaság is, amit 2015 óta kitalált.

Csak egy példa MZP 50%-al növelte volna az eü szakdolgozók alapbérét! Ki tudott róla? Ja, hogy még maguk az érintettek sem, mert a kampány nem ilynekről szólt.

2022. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Soros ideológiáját képviselik, mivel megvette őket.
2022. jún. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
58%
#6: Ott volt az ÚVNP, mégse szavazott rájuk senki. Lehetne még 10 másik, az emberek meg sem ismernék őket. Ha valamelyik valahogy mégis elkezdene erősödni, azt a Fidesz bedarálná illetve lejáratná a médiafölényével. Nem tudom, hogy ezt még hogy nem látjátok most sem.
2022. jún. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!