Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértetek? NE emeljék a...

Egyetértetek? NE emeljék a nyugdíjkorhatárt, hanem menjenek nyugdíjba az idősek, hogy a fiatalok a helyükre tudjanak menni, és ne legyen akkor a munkanélkülség!

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 15:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%
-kevésbé
2010. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Rosszak voltak a tapasztalataid, nekem a legtöbb tanárom kifejezetten átlagon felüli volt. Viszont én pont most láttam a régi gimim volt tanárikarának vérfrissítését... valaki idősebb volt nálam, de én több tiszteletet vívtam ki 3 nap alatt az újoncokból, mint ő egy év alatt. Nem tud mit kezdeni a 24 éves tanár azzal a ténnyel, hogy még ő is bulizna, ő is fiatal, az újoncokhoz korban közelebb áll mint a többi tanárhoz... Ehhez tapasztalat kell, amit nem lehet csak megtanítani.


(Nekem is embereket kell irányítanom (projektmenedzseri körben vagyok), de ezt már évek során sajátítottam el, nem az egyetemi órákon.)

2010. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%

Hálistennek voltak nagyon kitűnő tanáraim:) viszont láttam fiatalokat is akik tényleg csak röhögcséltek a diákokkal egész órán.

Mindenesetre én nagyon szívesen bizonyítanék bárminlyen téren, csak hát kapcsolatok nélkül elég nehéz munkát találni.

2010. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez a válasz 37%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:35


Most ebben a válaszomban mit lehetett lehúzni? Teljesen a kérdésre válaszoltam, vagyis hasznos. Hogy ez egyeseknek nem tetszik, hát attól még megbaszhatják magukat.

2010. szept. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%

"Nem gondolnám hogy egy hoszonéves kevésbé gyengébb tanár lenne, mint a jelenlegi tanári kar (ha csak a saját tanáraimból indulok ki)."



Ebben én is egészen biztos vagyok. A szakmai érettség sohasem korfüggő.

2010. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szakmai érettség valóban nem korfüggő, de mivel tanulható, ezért a korral valószínűleg nagyobb "érettséget" szed össze.
2010. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ne kanyarodjunk el a kérdéstől!!!
2010. szept. 25. 16:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!