Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyennek élitek meg a mostani...

Milyennek élitek meg a mostani gazdasági helyzetet?

Figyelt kérdés
Mi személy szerint nehezen. Félek is a jövőtől és elég bizonytalan is vagyok. Gondolkodtunk sokat a párommal, hogy külföldre mennénk inkább, de ott is ugyan olyan rossz, vagy még rosszabb. Ti hogy élitek meg ezeket a brutális áremelkedéseket? Szívesen meghallgatnék külföldi tapasztalatokat is, ha vannak, valamint olyanokat is, akik azért jobban élnek, mint az átlag. Szerintetek meddig fog ez tovább menni, mi lesz ennek a vége, vagy ti hogy látjátok ezt az egészet?

2022. jún. 27. 14:52
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

Itt meg sorra nyiltak a magyar accountok :D

Én is ilyenben dolgozok. UK-ről váltottam vissza, mert jobban megérte a magyar nyelvel melózni.

Egy para van itt, hogy a lengyel parlamentnek van valami home office törvénye, ami nem teszi lehetővé a hivatalos külföldi home office-t, vagyis itt kell élned, hogy elhidd, de egyébként dúrva a gazdaság itt. Viszont baromi nagy a struktúráció, sokan lépnek, szerintem paráznak a háború miatt.

2022. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Nnnnaszép, a lengyelek elveszik a munkánkat:D Mondjuk lehet nem kéne ennyire multi-ellenesnek lenni itthon és nem vennék el...:D

Mindenesetre másodjára húzzák ki alólam a pozíciót emiatt:D


De azért az is kemény, hogy magyarországi cégek telepítik ki vagy outsourcolják a munkát Lengyelországba. Mert addig értem, hogy a holland cégeknek nincs kedvük 2-3000 eurót fizetni egyetlen HR-esért, és pl egy 15ezres állományú banknál ebből kell 100... Magyarországon meg kapsz egy 1000 eurónak megfelelő fizut és ezzel már it jónak számítasz... de ha a lengyel HR-es 8000 zlotyiért, azaz majdhogynem 2000 euróért csinálja meg, akkor valami kvára nem stimmel itt Magyarországon, ha érdemes a drágább munkaerőt választani:D

2022. jún. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
75%

32

A tőkés - befektető szereti a hasznot.

Egy dolgot azonban jobban szeret a biztonságot.

Esetleg vannak információik a várható jövőről.

Mondták, hogy lehet takarodni a néppártból....

Mondták, hogy lehet takarodni az EU-ból....

Mostanában nem áll a zászló a diktátoroknak.

Erdogán is ugrált, azután becsicskult. Gondolom mondták neki hogy takarodhat a diktatúrájával a NATO-ból.

2022. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Pocséknak, és ez enyhe kifejezés erre az egész trutymóra, ami itt van.
2022. jún. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!