Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a jövője azon településekne...

Mi a jövője azon településeknek, ahol a roma lakosság kerül többségbe?

Figyelt kérdés
Nézegettem, hogy hova érdemes vidékre költözni. Legtöbb településre azt írták már itt GYIK-en az elmúlt években, hogy nem jó a közbiztonság, mert sok a roma. Tehát ezekre a helyekre nem nagyon költöznek nem-romák, így szegregálódnak és infrastruktúrjuk is leromlik, vagy nem épül ki mivel gettósodás van? De akkor hogyan fogja a kormány fejleszteni ezeket a településeket? Vagy az lesz, hogy ezek a települések egyre inkább szegények és rossz közbiztonságúak lesznek? Párhuzamos társadalmak lesznek végképp?
2022. jún. 24. 14:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több és több ilyen van és lesz is, mivel 2034-ben már több roma fog születni Magyarországon, ha a magyar lakosságot nem sikerül ráösztönözni több gyerek vállalására. A CSOK és a többi sajnos még jobban visszavett a magyarok szaporodásából, mert a magyar ember nem vállal gyereket saját lakás nélkül, és az ingatlanok árába beleépült a CSOK. A romákat viszont ez nem érinti, mivel ők ellaknak 6-8-an is egy kis szobában is ami már eleve megvan nekik. Ott az összes generáció egy fedél alatt lakik, kiabálnak is egymással állandóan, ott ez a kultúra.

Mi lesz a jövője? Szép lassan felemésztődik az ország, először csak azokat a településeket hagyják el a magyarok ahol többségbe kerülnek a romák, majd végül az egész országot elhagyja a magyarság és beleolvadunk Nyugatba, illetve az integrálódni képtelen magyarság, jellemzően az unintelligensek meg ilyen magyar diaspóra gettókban fognak élni Nyugaton.

2022. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
Semmi. Így egészen konkrétan
2022. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezeknek a településeknek szép lassan annyi lesz. Egyik barátnőm faluja a példa: pár éve még nyugodtan sétaltunk este, néhány év múlva, már mondta, hogy ezt és ezt az utcát kerüljük, menjünk másfelé. Tavaly már nem is mentünk esti sétára(mindketten lányok vagyunk, kb 13 éves barátsággal, minden szülinapján csajos estét tartunk náluk), idén már a költözésen gondolkodik ahogy a szülei is, még az utca táblákat is ellopták, rendszeresek a balhék
2022. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
11%
#2: Szép, kényelmes hazugság. Gondolom a körútról.
2022. jún. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elromlik a közbiztonság, ellopják a dolgaidat, félelemben kell élned, az ingatlanod elveszti értékét. És nem roma, hanem cigány.
2022. jún. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A vidékre költözésen gondolkodtam, de hosszú távra terveztem. Viszont ebből a nézőpontból belegondolva, később nem biztos hogy jó döntés lenne.
2022. jún. 24. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
4%
Budapest sokkal gyorsabban cigányosodik jelenleg mint vidék. Valahogy egyszerűen feltelepítések mennek ezerrel. Gondolom, Fidesz-es várost akarnak faragni Budapestből.
2022. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7es ez nem ezen múlik. Vidéki vagyok, szinte mindenki narancsra szavazott(nem volt krumpli osztás, szóval ez sem indok) és szerencsére nem vagyunk cigány település
2022. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy mit akartam volna kérdezni: hova éri meg vidékre költözni, ahol nem lesz gettósodás vagy hogy kisebbségbe kerüljek pr évtized alatt?
2022. jún. 24. 15:09
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Elvándorlás, elnéptelenedés.
2022. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!