Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is feltűnt ez a kettőss...

Másnak is feltűnt ez a kettősség itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

A választások idején kiderült, hogy itt a GYK politika rovatában többségben vannak a fidesz ellenesek. Ők ugye leginkább a nyugati értékeket favorizálják, liberálisnak nevezik őket.

Ezzel szemben, akármelyik oroszokkal kapcsolatos kérdést nyitom meg, a legtöbb oroszellenes válasz le van pontozva (30-50% között kb), míg az oroszbarát hozzászólások többnyire fel (50-70% között kb).

Miért lehet ez az ellentmondás vajon? Hiszen ha a nyugati liberális értékeket favorizálók vannak többségben, akkor miért az oroszbarát válaszok vannak felpontozva, és az EU-közeliek lepontozva?


2022. jún. 17. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7%
A szovjet propaganda működik, sok felhasználóval. Ami nem erről szól ott meg nem annyira aktívak a propagandisták, botok.
2022. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ebben a kategóriában ha 50-en aktívak. Napszak, kérdés függő. is.

Ez már pár éve is így volt.

2022. jún. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én sem értem.
2022. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

8! "Ráadásul amit te "oroszbarát" hozzászólásnak nevezel, az nagy valószínűleg pont hogy csak tárgyilagos és nem "ukránbarát"."


Tévedés! Az orosznyalók pont a tárgyilagos elemzéseket -amikben nem Oroszország a "jó gyerek" imádják lepontozni, meg hiába magyarázok nektek -mert gondolom te vagy az egyik- jön a sivalkodás válaszul, emlékszem márciusban mikor elmagyaráztam az orosznyalóknak, hogy ez a háború bukott ügy, és Ukrajna meg fog maradni tetszik vagy sem -mert ez akkor már látszott- jöttetek a dumával, hogy dehogy is, és beveszik Kijevet és hülye Zelenszkij, hogy miért harcol, úgyis hónap végére (ez volt márciusban) szétlövik egész Ukrajnát az oroszok és nem kellett volna a medve bajszát húzgálni stb.

Én akkor teljesen jól hadászati, geopolitikai okokkal levezettem, hogy itt nem lesz gyors orosz győzelem, hanem egy nagyon hosszú elhúzódó háború várható irtózatos orosz és ukrán veszteségekkel, aminek a végén egy kisebb Ukrajna és egy totálisan összeroppant Oroszország fog szemben állni egymással. Nos június van, még csak három hónap telt el azóta és jé, kinek lett igaza...

2022. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14 Nem tévedés, és ezt mutattad meg most is. Tárgyilagosnak akarod beállítani a te véleményedet is, miközben eleve olyanokkal kezded, hogy "orosznyalók" csak mert szerinted nem megfelelően értékelték a nyilvánvalóan teljesen egyoldalú, elfogult és másokat pocskondiázó megnyilvánulásaidat.

"Nos június van, még csak három hónap telt el azóta és jé, kinek lett igaza..."

Még senkinek, azokon kívül akik kimondták, hogy "szétlövik egész Ukrajnát az oroszok és nem kellett volna a medve bajszát húzgálni ".

2022. jún. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

15! Pajtás, én az elejétöl tárgyilagos vagyok! Csak egy példa rémlik még mikor márciusban még azt írtátok, hogy Ukrajnának le kell tenni a fegyvert, Zelenszkij háborús bünös amiért nem kapitulál és hasonlók, mert úgyis veszteni fognak, az oroszok beveszik kijevet stb. Akkor én elmagyaráztam, hogy ez miért ostobaság. Mert ezeket ti mondtátok. Azóta az oroszok hivatalosan is már nem akarják megszüntetni Ukrajnát "csak felszabadítani a Donbasszt" tehát az ukrán ellenállás sikeres volt, ezt te beismerted valaha is? Vagy higy Oroszország eljátszotta a nagyhatalmi státuszát?


Amúgy ebböl a válaszodból is érzödik hova húzol...

2022. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!