Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Másnak is feltűnt ez a kettőss...

Másnak is feltűnt ez a kettősség itt a Gyakorin?

Figyelt kérdés

A választások idején kiderült, hogy itt a GYK politika rovatában többségben vannak a fidesz ellenesek. Ők ugye leginkább a nyugati értékeket favorizálják, liberálisnak nevezik őket.

Ezzel szemben, akármelyik oroszokkal kapcsolatos kérdést nyitom meg, a legtöbb oroszellenes válasz le van pontozva (30-50% között kb), míg az oroszbarát hozzászólások többnyire fel (50-70% között kb).

Miért lehet ez az ellentmondás vajon? Hiszen ha a nyugati liberális értékeket favorizálók vannak többségben, akkor miért az oroszbarát válaszok vannak felpontozva, és az EU-közeliek lepontozva?


2022. jún. 17. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ellenzékiek (valószínűleg MH-sok, jobbikosok), akik nem szimpatizálnak az ukránokkal.
2022. jún. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
kb 20% támogatja a zselét
2022. jún. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Feltűnt. és meg is lepődtem.
2022. jún. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
A választások után megcsappant az ellenzékiek száma.
2022. jún. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem tünt fel! Szubjektív véleményem hogy van pár ruszkinyaló, és ök így csoportosan rárepülnek pár kérdésrem volt olyan válaszom pl. Ami totál tárgyilagos volt valami 10%ra lepontozták csak mert mertem benne rosszat írni is Oroszországról. Máskor meg egy elég ukrán irányba elfogult válaszom áll 96%on! Csal annál a kérdésnél egyik ruszkiszopó sem tünt fel.
2022. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%

"többségben vannak a fidesz ellenesek. Ők ugye leginkább a nyugati értékeket favorizálják, liberálisnak nevezik őket"


Hiba van az elméletedben. Én pl nótórius fideszrühellő vagyok, tehát ellenzéki. A nyugatot még a fidesznél is jobban utálom a fideszt meg azért mert a nyugat talpnyalója, nem vagyok liberálisnak mondható inkább nácinak, utálom a buzulást niggertérdelést. Az oroszokat mindenben maximálisn támogatom, különösen egyetértek az ukránirtással.

2022. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

"kb 20% támogatja a zselét"


Nincs az annyi, jó ha van kettő.

2022. jún. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ez szerintem nem így van.

Egyszerűen hullámzik a hozzászólók száma. Ami délelőtt még fel van pontozva az délre már le van húzva alacsonyra, majd néha délutánra megint felmegy az értékelése.

Ráadásul amit te "oroszbarát" hozzászólásnak nevezel, az nagy valószínűleg pont hogy csak tárgyilagos és nem "ukránbarát". A végére azért LEHET nagyobb a támogatottsága, mert kevesebben vannak akik elfogultan ukránokat pártolók és elhisznek minden nyugati narratívát mérlegelés, gondolkodás nélkül - többen azok, akik gondolkodnak is, szélesebben is értékelik a választ.

2022. jún. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem az, hogy valaki támogatja a Fideszt egyáltalán nem jelenti, hogy az oroszokat is, és egy ellenzékinek sem kell feltétlenül az ukránokat támogatnia.
2022. jún. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az ellenzékiek nagyrésze kiment nyugatra és az ilyen nagyrésze elmlfelejt magyarul, ők most a gutefrage-t és hasonló fórumokat használnak.
2022. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!