Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális öröm az ürömben,...

Liberális öröm az ürömben, hogy az angolok kifütyülték a magyar himnuszt?

Figyelt kérdés

Nyilván hatalmas tragédia, hogy a magyar (=Orbán) válogatott legyőzte az angolokat liberális szemszögből. De az jó hír, hogy kifütyülték a magyar himnuszt az angolok? Mivel a magyar válogatott nem akart letérdelni a BLM előtt, ezért rasszista homofóbokként ki lettek fütyülve.

Az angolok mint köztudott fejlett demokratikus liberális nyugat-európai nép, tehát nyilvánvaló, hogy mindenben csak igazuk lehet (liberális szemszögből nézve). Így ha a liberális nyugati angolok is kifütyülték a magyarokat az bizonyítja, hogy tombol a fasizmus Magyarországon (=Orbán) és egész Európa miattunk szégyenkezik.


Ez öröm, nem? Így most lehet egy jó szaftosat orbánozni, nem?



2022. jún. 15. 09:31
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
26%

Nem rettegnek, győznek. Ha a náci Jobbikkal karöltve se tudtak a libsik győzni, akkor mégis miben reménykednének 2026-ban? Már most esélytelenek, azért zsongnak annyira, ha politikai tőkét lehet kovácsolni valamiből.

Mivel a magyarok most nyertek a angolok ellen, ezt bukták.

Nincs stadionozás, nincs keksz, csak a reddit hungary, a hvg és sok-sok könny.

De már előre várják a hatósági áras üzemanyag eltörlését, hogy aztán megmondják, hogy Óbán miatt drága a benzin. Faék-faék-faék.

2022. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 Dzsonszi ***** válasza:
22%
Amúgy a libsik ennyire szaréletűek? Én lementem haverjaimmal, kivetítőn néztük, örültünk minden gólnak. Erre ma a neten már nem tudom hanyadik komment jön velem szemben, hogy "na és most olcsóbb lett a kenyér" "1 euró még mindig 400 ft". Nekem eszembe nem jutnának ilyen meccs nézése alatt, csak simán jól érzem magam, ezeknek meg arra áll a cerka, hogy teljesen irreleváns dolgokat felhoznak.
2022. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
24%

#21 miért ne lenne? Stadionok továbbra is szükségtelenek és a kocsira költött minden egyes forint értelmetlen.


A magyar válogatott tagjai pedig ugyanúgy haszontalan emberek, akik egy rakás idiótát szórakoztatnak :) akik pedig nyertesnek érzik magukat, mert tegnap ez a 11, teljesen értelmetlen dolgot művelő ember legyőzött további 11 teljesen értelmetlen dolgot művelő embert, attól még ugyanannyit érnek, mint tegnap előtt... vagy kevesebbet, a forint egyre jobban teljesítésének köszönhetően.


A foci olyan mint vizet gereblyézni. Lehet hogy van aki élvezi, de értelme nincs.

2022. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is a világra szóló győzelemről itt értesültem ma délelőtt. A másikról amikor valakiket legyőztek pár napja, szintén. Kiket?
2022. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
30%
Hogy tudtok állandóan a pénzre gondolni? Olyanok vagytok, mint a két lábon járó cégek. Egy fikarcnyi érzelem nem szorult belétek. Nem tudtok örülni annak, hogy a világ legnépszerűbb sportjában egy sikert ért el a házatok. Nektek az a fontos, hogy mennyi az euró. Nem is vagytok emberek, gépek vagytok.
2022. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
88%

#22

Forgassunk egy filmet, címe legyen "Dzsonszi, a liberálisvadász története"

2022. jún. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
82%

25


Pénzből és az ember, nem gólokból.

2022. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
17%

Hónap végén nincs mit enned? Vagy nem tudod megvenni a legújabb iPhone-t?

Ez a fogyasztói társadalom. Itt mindig is elégedetlen leszel. Erről szól az egész. De azért legyenek már érzéseid is. Nekünk vannak.

2022. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

#25 nem nem tudok mert nem érdekel, és semmi sem lesz jobb tőle. Tegnap este például a foci bambulás helyett, dugtam a csajom. Na attól pl jó lett akkor is, meg utána is, mert jól aludtunk.


Akkor sem érdekelne a foci, hogyha nem menne az adóm jó része abba, de akkor legalább nem gyűlölném az egész szart.


#28 mégtöbb szifont akarok venni, és nem akarok falábú belőtt sérójú büntetőfékezőket eltartani, semmilyen hasonló élősködőt!

Ha annyira szereted őket, akkor tartsd el te, meg a többi rajongó.

2022. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
4%

"dugtam a csajom"

Pontosan erről beszéltem. Érzéketlen életet élsz.

Egy robot vagy.


Mindenkinek az adóját mindenre költik. Így lesz benne mindenkinek olyan, ami őt nem érdekli. Ezzel sajnos együtt kell élnünk.

Nincs olyan, hogy az én adómat jégkorongra költik, a tiédet meg kosárlabdára.

Én sem vagyok amúgy focirajongó. Csak büszkeséggel tölt el, hogy a hazámat képviselő csapat, ilyen jó eredményt ér el.

Nekem Magyarország a hazám, neked meg a lakhelyed. Te magyar állampolgár vagy, én pedig magyar.

2022. jún. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!