Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek szerint Magyarors...

A fideszesek szerint Magyarországon jobb mint Ausztriában vagy Németországban. A liberálisok szerint Ukrajnában vagy Szerbiában jobb mint Magyarországon. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A fideszesek komolyan elhiszik, hogy kint éheznek meg nyomorognak az emberek és naponta felrobbantanak pár millió embert az újmigránsok (ha ómigránsok késelnek halálra ezreket itthon, azzal semmi bajuk nincs). Sokszor hallani fideszesektől "hiába mész ki, úgysem marad egy filléred sem! Kereshetsz ötezer eurót is, semmid sem marad belőle a kinti áraknál" (a Lidl és Aldi olcsóbb németbe mint Magyarországon, saját tapasztalat). Azt is rendszeresen mondják fideszesek, hogy "minek mentél te ki nevetséges két-három ezer eurókért amikor itthon vállalkozóként havi tíz milliót is megkereshetsz!" (Amikor megtudják, hogy kiköltöztem én is).

Orbán is megmondta, hogy Magyarországon jobb mint bármelyik másik európai országban (noha a lánya Spanyolországba költözött).

"Kint mindenütt szemét van". Ezzel szemben én alig itt-ott látok néhány szemét darabot (ami legtöbbször pár kósza cigicsikk). A KöKi, Blaha stb pedig konkrétan telehányva és telesz*rva van naponta.


Ezzel szemben a liberálisok szerint Magyarország Európa legszegényebb országa. A liberálisok szerint már Indiában és Kambodzsán is jobb az egészségügy mint Magyarországon. Niedermüller is megmondta, hogy sokkal jobban jártak a magyarok, hogy Ukrajnához vagy Szerbiához csatolták őket, hisz már azok is megelőzték Magyarországot (noha én Vajdaságban felnőve csak szegénységet és reménytelenséget láttam, tömegek vándorolnak ki, még Magyarországra is). Illetve a liberálisok szerint olyan kőkemény diktatúra van Magyarországon mint Észak-Koreában.


Kinek van igaza?



2022. jún. 14. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek a fideszesekkel. Tényleg jobb Magyarországon mint Ausztriában (vagy akármelyik európai országban)
Egyetértek a liberálisokkal. Tényleg jobb Ukrajnában (vagy akármelyik európai országban)
20 szavazat
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%
Már az első mondatod hazugság, addig olvastam.
2022. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%

"A fideszesek komolyan elhiszik, hogy kint éheznek meg nyomorognak az emberek és naponta felrobbantanak pár millió embert az újmigránsok (ha ómigránsok késelnek halálra ezreket itthon, azzal semmi bajuk nincs)."

Idáig olvastalak... Ha képes vagy normális kérdést feltenni, majd szólj!

2022. jún. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

#1


Csak továbbítom amiket origo, 888 stb oldalak kommentelőinél szoktam látni

2022. jún. 14. 18:50
 4/33 anonim ***** válasza:
71%
Fideszes vagyok nem mondom hogy nálunk jobb, de ez az én hazám én itt szeretnék, szeretek élni akárhogy is.🙂
2022. jún. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
#3: Az Origón évek óta nincs kommentálási lehetőség. (Még hazudni sem tudsz rendesen...) :)
2022. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

#5


Amikor azt írom, hogy az origo kommentelői akkor az alatt nem azt értem, hogy közvetlenül azon az oldalon kommentelők

2022. jún. 14. 19:03
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
A vietkongoknak - Ulánbátorban.
2022. jún. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
94%
Azért azt gondoltam megemlìtem,hogy netto 5000 euro,az brutto 10 ezer euro.
2022. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
95%
Mind a kettő hazugság. Jobb itt élni mint Szerbiában vagy Ukrajnában, de rosszabb mint Ausztriában vagy Németországban
2022. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
95%
És mit hisznek a mi hazánkosok?
2022. jún. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!