Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én nőként miért vagyok elnyomv...

Én nőként miért vagyok elnyomva? A férfiak miért keresnek többet, amikor képzetlenebbek?

Figyelt kérdés
Kérlek szavazzatok róla :) Kommentekben várom az ötleteket a probléma orvoslására!
2022. jún. 10. 20:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

10.: Milyen butaság? Épp most linkeltem egy bizonyítékot.


"Harcolsz ugye azért is, hogy a nyugdíjkorhatárt a férfiakéval megegyező évre emeljék?"


Tőlem lecsökkenthetik a férfiak nyugdíjkorhatárát a nők szintjére. És azért mehetünk korábban nyugdíjba, mert valakinek törődni kell az unokákkal is.

2022. jún. 10. 21:38
 12/23 anonim ***** válasza:
28%
akkor miért nem kötjük unokákhoz a kedvezményes nyugdíjat?
2022. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Hogy vagy elnyomva, édes szívem?
2022. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
30%

Családon kapcsolaton belüli halálos áldozatok számát tekintve a női áldozatok vannak messze túlsúlyban, és nem kevés esetről van szó. Bántalmazás esetében szintén. Természetesen nem állítom, hogy nők között nincs bántalmazó, mert nem csak a fizikai bántalmazás a bántalmazás, de akkor is.


Állásinterjún az anyának kell mindig kell magyarázkodnia, hogy a gyerekét és a munkát hogyan tudja majd együtt ellátni, de egy apától ezt a kérdést soha nem kérdezik meg.


Ugyanazon a munkahelyen ugyanazért a beosztásért, azonos képzetség esetén stb. nagy általánosságban a férfiak kapnak magasabb bért.


A népesség kb. 50% nő, mégis a képviselők minimális hányada nő, és a Fideszben nincs is szavuk, csak bólogathatnak Orbánnak.

2022. jún. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 Drakula ***** válasza:
56%
Alulképzettek?
2022. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
19%

#15 Végzettséget tekintve statisztikailag a nők vannak előnyben, de pont a politikusoknál nem kell végzettség. :)


Egyszerűen a nők nincsenek úgy képviselve, ahogy kéne, és ez mindenben így van, különben már rég aláírták volna az Isztambuli Egyezményt többek között, és sok egyéb törvényt.

2022. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
28%

Óvónők, tanítók, tanárok, szociális munkások, konyhai dolgozók között akadnak férfiak is, de nincsenek többségben.

Miért nyomják el a nők a férfiakat, és nem engedik, hogy legalább 50%-ban legyenek képviselve?

Azt javaslom hogy a parlament jelentős része menjen a fekete mosogatóba, hogy kiegyenlítődjenek a viszonyok, jók legyenek a statisztikák

2022. jún. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
27%
Én nőként nem érzem hogy bármiben el lennék nyomva Magyarországon.
2022. jún. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
16%
Én nőként viszont érzem. És egyre jobban tudatosul az is, hogy a rendszer nem fog megvédeni sem munkahelyi, sem párkapcsolati erőszak esetében.
2022. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%
Nem vagy elnyomva. Ezt olyanok szajkózzák, akik mindent az államtól várnak, még az életükért, döntéseikért se akarnak felelősséget vállalni.
2022. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!