Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető, hogy azért nem...

Elképzelhető, hogy azért nem tudok beilleszkedni a magyar társadalomba, mert genetikailag jobb vagyok?

Figyelt kérdés

Nektek nem tűnt fel, hogy a magyar ember mindent ösztönből csinál (beleértve téged is, ha magyar vagy)?

Nekem számtalan tapasztalatom van gyerekkoromtól kezdve. Amikor általános iskolában a menő gyerek csinált valamit, a többi gyerek is azt akarta csinálni rajtam meg pár gyereken kívül. Nekem semmilyen késztetésem nem volt rá, hogy azt csináljam. Zenekedvelés ugyanez. Nulla fogalmam se volt az akkor divatos számokról, és abszolút nem zavart. Más pedig szorongott miatta.

Ma, 25 évesen is hasonlókat tapasztalok. Azt látom, hogy az emberek még a világnézetüket is a divatnak megfelelően formálják. Nem azért fideszesek a templomba járó nyuggerek többsége, mert így gondolkodnak a világról, hanem mert meg akarnak felelni a pap bácsinak és a többi hívőnek. A baloldaliak ugyanígy. Nem mehetnek el úgy az angyalföldi panel lakógyűlésére, hogy ott nem fikázzák Orbánt.

Szóval csináltam egy myheritage genetikai vizsgálatot, és kiderült, hogy nem vagyok magyar. Ez a magyarázat, hogy miért vagyok más?


2022. jún. 5. 23:24
1 2 3
 1/25 tobas ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2022. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez egy hülyeség.
2022. jún. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem inkább antiszociális személyiség zavarod van
2022. jún. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kérlek azt is írjátok meg, hogy genetikailag magyarok vagytok-e. Csak hogy tudjam mennyire elfogulatlan a válaszotok.
2022. jún. 5. 23:32
 6/25 anonim ***** válasza:
98%
nincs olyan, hogy genetikailag magyar, mert a magyarok genetikailag nagyon sokfélék, és annyi a különbség, hogy a magyarok között egy kicsit több a délszláv meg görög marker, mint egy cseh vagy egy német között
2022. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
A "genetikailag magyar" alatt a magyarokra jellemző genetikájú embereket értem. Ha myheritage vizsgálatot végzel, és kijön, hogy 70 százalék kelet európai és 20 százalék balkáni, akkor te echte magyar vagy.
2022. jún. 5. 23:38
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

egy populációnak van jellemző genetikája, egy emberről meg nem árul el semmit

de direkt olyan markerek vannak kiválasztva amit egy-egy karakterisztikus területre jellemző gén jelez

2022. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy jobb vagy, csak mert ki vagy közösítve.

A külföldiek amúgy is butábbak, mint a magyarok.

2022. jún. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van ez, mert homoszexuális vagy.
2022. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!