Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy akik el...

Miért van az, hogy akik el akarják hagyni az országot mindig meleglobbisták vagy feministák?

Figyelt kérdés

Néztem az Telex meg a 444 riportját is az országot elhagyni vágyó fiatalokról és egy ponton mindig kiderül, hogy melegek beszélnek vagy olyanok, akik "egyenlőséget" akarnak.

Én értem, hogy ők miért mennének, de azért nyilvánvalóan kiderült április 3-al, hogy nagyon nem ők a többség. Vagy tévedek?



2022. máj. 23. 18:05
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
67%
Ez azért van, mert a legtöbb meleglobbistát Soros György titkos laboratóriumaiban operálják át meleggé, és ott nemcsak a melegséggel, hanem a globalizmussal is indoktrinálják őket. Amikor már sikerült a nemzetikeresztény népnemzetiség írmagját is kiirtani belőlük, akkor akarnak kimenni külföldre. De ekkor lélekben már egyébként sem magyarok: nem néznek meccset, nem isznak sört vagy pálinkát, ilyen indiai vega izéket esznek csülkös pacal helyett, és már annyit se tudnak, hogyan kell az asszonyt beparancsolni a konyhába. (Mármint az elméletre gondolok, hiszen a gyakorlatban melegként eleve nem is lesz asszonyuk.)
2022. máj. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
91%
Én is el akarok menni pedig egyik sem vagyok. :D:x:DxDF
2022. máj. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
33%
Lassan végzek az orvosin. A párom műszaki területen dolgozik. Lelépünk innét végzés után.
2022. máj. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Haza nem mennék, pedig férjezett nő vagyok, útban a harmadik gyerekkel.
2022. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%
Majd jössz,ha lecserélnek.
2022. máj. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

25-ös 😂😂😂😂😂

Elég rossz lehet neked, ha csak olyan párkapcsolatokat ismersz, ahol függeni kell a másiktól.

2022. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!