Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy akik el...

Miért van az, hogy akik el akarják hagyni az országot mindig meleglobbisták vagy feministák?

Figyelt kérdés

Néztem az Telex meg a 444 riportját is az országot elhagyni vágyó fiatalokról és egy ponton mindig kiderül, hogy melegek beszélnek vagy olyanok, akik "egyenlőséget" akarnak.

Én értem, hogy ők miért mennének, de azért nyilvánvalóan kiderült április 3-al, hogy nagyon nem ők a többség. Vagy tévedek?



2022. máj. 23. 18:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%
én nem agyok egyik s, mégis elmegyek
2022. máj. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%

Egy rakás ismerősöm dolgozik már külföldön, EU-ban,USA-ban,Kanadában sőt van aki Kínában. Egyik sem meleg, mind heterő, nagyobb részük már családos.


Szerinted az a közel egy millió munkavállaló aki már lelécelt külföldre az mint homo-lmbtq szektás? :D

2022. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ez nem feltétlenül így van
2022. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
94%

Van egy csomó nem meleg lobbista vagy feminista, aki el akarta hagyni az országot, és már rég meg is tette.


Ha csak a volt osztálytársaimat nézem, Hollandia, Svájc, stb.. fiatal párok, gyereket is oda vállaltak már.

2022. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
14%
Menjenek, értük nem kár. Legalább tisztul az ország!
2022. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Én olyan fiatal párokat ismerek akik pár éve elmentek, és gyereket vállaltak külföldön.

Gondolom ez megint egy okos fidesz-troll kérdés 🙄

2022. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
Amúgy az ilyenek mint a kérdező tényleg azt hiszik hogy az ország csak fideszesekből és feminista lmbtq lobbistákból áll.
2022. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Isti22 ***** válasza:
79%
Nem mindig ők mennek, de értelemszerűen azok könnyebben mennek, akiket bszogat a kormány.
2022. máj. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%

Azért tűnik így, mert a médiában csak ezeket mutogatják.Ők egy hangos kisebbség.


A többség a pénz ,megélhetés miatt ment el.

2022. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem két volt gimis osztálytársam lépett le végleg külföldre. Egyik konyhás a másik gyári munkás lett, mindketten diplomások amúgy. Mindkettő masszívan fideszes volt -igaz ez még a "mocskosgyurcsány" éra volt, akkor még én is az voltam, fiatalság bolondság!
2022. máj. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!