Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 12 év fidesz politika nagyobb...

12 év fidesz politika nagyobb kárt csinált a fejekben mint a 40 év kommunizmus?

Figyelt kérdés

Ehhez hozzá tenném a " tech diktatúrát", és a nyugati ultra liberalizmust is. Remélem érthető mire gondolok...

Az a baj hogy nem csak az sötét aki fideszes hanem sok fidesz ellenes is...

Nem tudom mi lett a magyarokkal eléggé elkorcsosult nép lett. :( Olyan rossz tulajdonságokat vett fel a magyar nép hogy az hitetlen. A butaság a képmutatás stb stb...

Magyar a magyarnak farkasa , sajnos igaz. Én is magyar vagyok és nacionalista de amit látok neten kommenteket... A nyugati és keleti nézetek, propagandák nem jó nekünk, se a lengyeleknek se a többi kelet közép európai kis államnak, szóval nem csak nálunk van ebből baj. Hogyan lehetne ezt a társadalmi feszültséget el tüntetni? Pfuu annyi mindent írnék még de kellene fél nap megfogalmazni normálisan a mondandómat nem csak így gyorsan összecsapni. Remélem azért így is érthető mit akarok mondani... Bízom is benne hogy van olyan aki látja is ezt rajtam kívül.


Írtam mindent de igazából pont azt nem írtam le amit tényleg akartam... 🤦😒 Az ideg... 🤣😅 Jöhet a hideg zuhany srácok!



2022. máj. 23. 13:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%

Káros és generációkat ellehetetlenítő 12 év. Amikor nem a munka, a kreativitás, a tehetség, hozzáértés.., alapján jutsz tovább, akkor az a tanulnivágyástól elkezdve mindent ellehetetlenít, gátol.

Amikor ilyen ostoba házmestertörpék meg pacallógaszájaszélén bumburnyákok osztják az észt a hozzájuk hasonló analfabétáknak és ez a PR-unk, akkor sírás van és futás.

2022. máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mit mutat az eredményjelző tábla?
2022. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Meglepően jót mutat! 👏🤝🤜
2022. máj. 23. 16:50
 14/14 anonim ***** válasza:
Meglepő se meg jó se, hogy van 2-3 millió propaganda-fogyasztó analfabéta krumpliért szavazó. Most, hogy krumpli, trafik, borászat vagy belvárosi lakás az lényegtelen. Ha van árad, árú vagy.
2022. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!