Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 12 év fidesz politika nagyobb...

12 év fidesz politika nagyobb kárt csinált a fejekben mint a 40 év kommunizmus?

Figyelt kérdés

Ehhez hozzá tenném a " tech diktatúrát", és a nyugati ultra liberalizmust is. Remélem érthető mire gondolok...

Az a baj hogy nem csak az sötét aki fideszes hanem sok fidesz ellenes is...

Nem tudom mi lett a magyarokkal eléggé elkorcsosult nép lett. :( Olyan rossz tulajdonságokat vett fel a magyar nép hogy az hitetlen. A butaság a képmutatás stb stb...

Magyar a magyarnak farkasa , sajnos igaz. Én is magyar vagyok és nacionalista de amit látok neten kommenteket... A nyugati és keleti nézetek, propagandák nem jó nekünk, se a lengyeleknek se a többi kelet közép európai kis államnak, szóval nem csak nálunk van ebből baj. Hogyan lehetne ezt a társadalmi feszültséget el tüntetni? Pfuu annyi mindent írnék még de kellene fél nap megfogalmazni normálisan a mondandómat nem csak így gyorsan összecsapni. Remélem azért így is érthető mit akarok mondani... Bízom is benne hogy van olyan aki látja is ezt rajtam kívül.


Írtam mindent de igazából pont azt nem írtam le amit tényleg akartam... 🤦😒 Az ideg... 🤣😅 Jöhet a hideg zuhany srácok!



2022. máj. 23. 13:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ha még sem érthető és valaki vitázni akár az tegye privátban este válaszolok. Minden jót!
2022. máj. 23. 13:43
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé, de azért sokan éltek már a kommunizmusbam is, szóval náluk még súlyosabb, mert "elő voltak készítve".
2022. máj. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%
Akkora kárt okozott a fejekben, hogy 1990-ben megdöntötték a kommunisták egyeduralmát és az össznépi társadalmi tulajdonú szocializmust. Most április 3-án pedig történelmi szavazatarányú győzelmet arattak immár folyamatában a negyedik Fidesz-kormány megalakításához.
2022. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
A Fidesz inkább a kommunista eszmét vitte tovább, egy kisebb jobboldali társadalompolitikával fűszerezve, de a gazdaságpolitikája az maradt továbbra is a kommunizmus által követettek szerint (lásd: rezsicsökkentés, árstop, benzinárstop, stb), tehát Én nem azt mondanám, hogy nagyobb kárt csinált, hanem azt állítom ezzel, hogy ugyanazt csinálta csak egy kicsit máshogy emiatt a kárfelmérés valahogy ugyanolyan eredményt hozna
2022. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%

"A Fidesz inkább a kommunista eszmét vitte tovább"

Ekkora marhaságot csak egy libernyák írhat le!

2022. máj. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%

#5 A fent felsorolt néhány állítás alapján mégis igaznak tűnik, amennyiben tévesnek ítéli az állításomat abban az esetben kérem azt indokolja meg, hogy melyiket és miért


ui.: mellesleg nem vagyok liberális (főleg nem a Magyarországon elterjedt értelemben).

2022. máj. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

6

Semmi kedvem provokátorral vitázni.

2022. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%

#7 na pl a provokátorozás is tipikus komcsi módi, rákosi elvtársatok recskre küldte őket.


A fidesz a komcsi "eszmét" vitte tovább, a hozzád hasonló kriptokomcsik nagy örömére. Jár a hatósági áras farhát, "elvtárs"...

2022. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló nah pontosan te vagy az egyik fele/féle akikről beszélek .
2022. máj. 23. 15:32
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

# 6

Egy elfogadható álláspont lehet szerintem, ha valaki nem akar vitatkozni, viszont akkor az illető ne kritizálja (főleg, ha nem tudja/akarja azt megindokolni) azt az illetőt, ha arról a témáról nem akar vitatkozni, mert az úgy nem járja, hogy Én kérem azokat a krediket, miszerint bírálhatom a másiknak az írását, elítélhetem valami miatt, de az, hogy mi miatt ítélem el az már nem tartozik rá.

2022. máj. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!