Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mai magyar Forint pénzek...

A mai magyar Forint pénzek kinézete miért nem "magyarosabb"?

Figyelt kérdés
Szerintem a pengő sokkal jobban nézett ki, volt rajta mindenféle népi motívum is, mint most az ukrán hrivnyán.
2010. szept. 17. 18:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem lehet miden költő illetve szeméyliség rajta a baknjegyeken hisz nincs annyi bankjegxy és Máttáys király sokat segített Mo-nak..
2010. szept. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
60%
Tehát azzal, hogy sokat segített az országnak, azzal érinthetetlenné válik még a képmása is mindenféle viccelődéssel szemben? Király volt, nem valami szektának a főistene, úgyhogy ilyen messzire azért nem kéne menni. És mint ahogy előzőleg kérdeztem: Azok a humoristák, írók, rajzolók, akik parodizálták Mátyás királyt, azokkal szerinted mi legyen? Vagy továbbmegyek, mi legyen azokkal a történészekkel, akik szerint Mátyás nem is volt annyira igazságos? Lógjanak? Mert én csak a képmását "gyaláztam meg" és máris egy szar szemétláda lettem. Akkor velük mi legyen? Most már tényleg egyenes választ várnék.
2010. szept. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem rá kéne gravírozni, hogy ebben az országban mindenki okosabb a másiknál. Ez az oldal is kiváló példa rá.
2010. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!