Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MI az oka annak, hogy a...

MI az oka annak, hogy a magyar forint így leromlott?

Figyelt kérdés

20 évvel ezelőtt még jóval erősebb volt a Forint mint ma.

Miért nem erősíti meg a magyar nemzet a forintunkat ,a románok is erősítettek saját valutájukon.


2010. dec. 20. 20:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Orbán kormány
2010. dec. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
Na annyira tudtam ,hogy ez lesz az első válasz! :D
2010. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Pedig az elsőnek sok igazsága van.
2010. dec. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
a jövő heti lottó számokat nem tudod véletlen?...mellesleg én legalább őszintén tudom mondani, hogy nem ezekre szavaztam...nem mintha a másik bagázs jobb lenne ;)
2010. dec. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

a kérdés a 20 évvel ezelőtti állapotra utalt! (vagyis: mitől volt akkor annyira erős a forint?)

Az állandó Orbánozás pedig pont olyan mint a gyurcsány idejében volt! Eből is látszik, hogy a magyar társadalom nem fog szabadulni ebből a mókuskerékből soha!

" Anyuuuu A narancsok elveszik a vörösök pöttyöslabdáját (MSZP)"

"Apuuuuu a vörösök elveszik a narancsok pöttyöslabdáját (FIDESZ)"

"Hugiiii ne húzd a hajam, béküljünk ki (LMP)"

" Elveszem az ebédpénzed kötsög' ( JOBBIK)"

2010. dec. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Itt a Jobbik radikalizmusára akartam utalni
2010. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

1. A globális pénzpiaci buborék kipukkadása.

2. Nagy tömegű erején felül költekező polgár.

3. Egymást követő erején felül költekező kormány.

4. És ez a sok hülye mind a menedékvalutában vette fel a sok zsozsót, mert az (akkor)200 forinttal olcsóbb volt.

5. Van egy olyan szabály, hogy amikor válság van(most az van), akkor minden pénztartalék a menedékvalutába(CHF) menekül, ami ezeknek a kölcsönöknek a havi részletét ERŐTELJESEN MEGDRÁGÍTJA

6. Az utolsó felvonás az lehet, ha(jövőre) a nagy pénzpiaci alapok(értsd=hiénák) a forint bedőlésére shortolnak (spekulálnak), és a gyengeség első komolyabb jelére HATALMAS pénzpiaci roham indul(hat) ellenünk(Az angol fontot kb.10 éve simán bedöntötték!)

2010. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
Sverdans te egy tipikus orbánista feltétel nélküli seggnyaló vagy, undorodom tőled...
2010. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hé hé hé, gyerekek nem egymás politikai beállítottságát kérdeztem, és a véleményeteket azokról!

A valutánk folyamatos romlásáról van szó!A kérdésnemeket fel bontom több kérdésre

Mi az oka?

Hogy történhetett az hogy szépen lassan fokozatosan gyengült a valutánk?

A román lej még sokkal gyengébb volt mint a mai forint, de megerősítsék a pénzüket ,hogy csinálták?

Mi hogy tudnánk?

Ha tudják akkor miért nem teszik?

Én jobban szeretem mikor erős volt a forint, ti nem?

2010. dec. 20. 21:13
 10/14 anonim ***** válasza:

Restrikciós(takarékoskodó) ÉS fejlődéspárti gazdaságpolitika kell EGYSZERRE.


És ennek jegyében eltelt sok-sok (gazdaság)politikailag stabil év. Például, hogy ne évente változzanak a z adók.


Ilyen makrogazdasági környezetben ma fejleszteni = ugrás a sötétbe..


más:

Románia eggyel nagyobb hal mint mi, nehezebben is eszik meg, s több monetáris (pénz)eszköze is van.

A tartalékokat egyébként ROSSZUL HASZNÁLJA FEL, ha csak az árfolyamot nyomja le, nem változtat magán a nemzetgazdaságon is a fentiek szerint !

2010. dec. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!