Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánk szavazók miért...

A Mi Hazánk szavazók miért Vona Gábort tartják a legnagyobb árulónak a Jobbikos vezetők közül?

Figyelt kérdés

A netes fórumaikon Jakab Pétert egy tehetségtelen Gyurcsány-szolgának tartják, de igazán nem haragszanak igazán rá. Jakab jelentéktelen politikai percember szerintük.

Ellenben Vonát nagyon utálják, mert szerintük ő verte szét a Jobbikot és indította el a pártot a balliberálissá válás és a Gyurcsánnyal való szövetkezés útján.



2022. ápr. 30. 11:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Mert Vona volt hatalmon, amikor a Jobbik elkorcsosult.
2022. ápr. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Mert Vona Gabriella adta el a jobbikot simicskának majd Gyurcsánynak.
2022. ápr. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
45%

Mert Vona vitte csúcsra a pártot, nemlétező kis parlamenten kívüli gittegyletből egy 20%-os ellenzéki erőt épített fel.


A tehetségtelen emberek irigy gyűlölködése, okolni kell valakit, amikor önmagukra kellene haragudjanak: lenullázták és kettészakították a legnagyobb ellenzéki pártot, a legnagyobb szavazóbázis pedig, mintegy 8-10% a Fideszhez került.


A Mihasznák 6% meg a mai Jobbik 4-6% együttesen is csak 10-12%


Nyilvánvaló, hogy nem szeretik azt, akinek sikerült egyedül is, ami most két pártnak együttvéve se sikerül!

2022. ápr. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
Toroczkai többet fog elérni mint Vona mert sokkal komolyabb a megjelenése akár csak ránézésre is. Én amikor még nem voltam tisztában gyerekként ki kicsoda már akkor sem volt szimpatikus nekem Vona.
2022. máj. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%

Ha Vonának 2018-ban több esze lett volna, akkor akár miniszerelnök is lehetett volna. De kevésnek bizonyult!

Annyi tisztesség volt benne, hogy nem vette át a mandátumát, ami járt volna neki a Jobbik listájáról (nem úgy mint az áruló Volner, meg Dúró, akik ellopták a Jobbikos szavazóktól a helyeket!)

A Mi Hazánkra annyi szükség van mint egy vírusfertőzésre: SEMMI!

2022. máj. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Azok az értelmi fogyatékosok tartják árulónak, akik nem értik meg, hogy radikális vonallal nem lehet kormányra kerülni. Ha csak az a cél h a parlamentbe bejutva lehessen felvenni a milliós fizukat, akkor arra simán jó a radikalizmus itthon. A MHM-et pedig pont azok alapították, akiket kikellett tenni, hogy valódi kormányváltó erővé válljon a Jobbik. Az már nem Vona hibája, hogy miután beváltotta az ígéretét (mivel nem egy megélhetési politikus), mindenki balfsz volt, ahhoz, hogy onnan folytassa, ahol ő abba hagyta.
2022. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
#6 A Mi Hazánk meg Toro annyira megélhetési hogy üzemeket épített, munkát ad:) stb.
2022. máj. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Mi Tanyánkra szavaztam, mert az ellenzéki összeesésre nem tudtam behúzni, úgy hogy részt vettem az ellenzéki előválasztáson.


Kérdésre a válasz:

Vona nélkül a Jobbik jó eséllyel nem érte volna el azt a csúcsát, mit elért. Hatalomra akart jutni ezért vállalt egy merészet, mivel nem értettem teljesen egyet, de uccu neki. Nem sikerült és lemondott. Be tartotta az ígéretét. Van egy sejtésem, hogy Torcika egy esetleges tényleges bukás esetén ('26-ban nem jutnak be a Parlamentbe pl.) nem lesz ennyire egyenes.


Tehát Vonát lehet utálni azért, mert elvette a Jobbik radikális arculatát és lehet utálni, mert "gyáván" elmenekült, vagyis képes volt lemondani, ígéretét betartani.

2022. máj. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
#7 megélhetési politikus alatt nem Toroczkaira utaltam (egyelőre). Inkább a jelenlegi még megmaradt Jobbik tagokra. A Mihazánk, vagy maga Toroczkai hogy milyen lesz az eldől majd a következő 4-8-10 évben. (Azért Dúró és Novák esetében megkérdőjelezném, hogy nem megélhetési politikusok) Az elmúlt évtizedek elég egyértelműen bebizonyították szerintem, hogy van olyan jó a parlamenti fizu amiért az ember 180 fokos fordulatot tesz gondolkodás terén, ha ezzel hosszú távon a parlamentben maradhat.
2022. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%
A Magyar Parlament a politikai prostitúció melegágya!
2022. máj. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!