Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hová tűnt a kormány háborúelle...

Hová tűnt a kormány háborúellenes narratívája?

Figyelt kérdés

A múltkor bejelentették a többletpontokat a sorkatonaságért, most a Szijjártó írta alá azt a csomagot, ami fegyverszállítmányokat biztosít Ukrajnának.


Nem volna ez fura a jelen helyzetben, de a kampányuk pont ezt célozta, hogy bezzeg az ellenzék háborúba sodorná az országot, ami persze ostobaság, erre fel a megválasztásuk után másfél héttel totál szembemennek a saját kijelentéseikkel.


Oké, nyilván a jogállamisági mechanizmus miatt most alaposan próbálnak benyalni az EUnak, mivel az államkassza üres, a költségvetési hiány meg gigantikus, pénz meg ugye nem nagyon jön. Szép volt! Pont egy ilyen pofára esésben reménykedtem.



2022. ápr. 12. 19:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

10


Hiába mented őket, akik leszolgáltak 20 meg 30 évet, azok nagyrésze is emberileg nulla, empátiahiányos, alkoholista. Hidd el, ez nem csak az én ismerősi köröm, egy katonávárosban lakom és nem nehéz ilyen illetőkkel összefutni. Persze, mint mindig, kivételek itt is vannak, de összességében inkább a fentiek jellemzőek. Olyat is ismerek, akik boldogan vállalták a kiküldetést aztán otthagyták a fogukat, itthon a 3 pici meg nőhet fel apu nélkül, mert neki katonáskodni volt kedve. Az értelmesebbje ezt gyerekként kinövi.


Ne erőlködj tovább, mivel a szűk 30 évem alatt eleget láttam, tapasztaltam ahhoz, hogy zsigerből megutáljam a katonaságot.

2022. ápr. 13. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!