Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok ahhoz, hogy lehet...

Mit szóltok ahhoz, hogy lehet besorozzák és/vagy donbassba küldik a háború-ellenes tüntetőket oroszországban?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy hír, miszerint összeül pénteken a kreml. Tegnap még arra tippeltek, hogy hadiállapotot hírdetnek vagy statáriumot. Ma már elvileg egy külön rendeletről lenne szó, ami arról szólna, hogy a háború-ellenes tüntetőket besoroznák.

2022. márc. 3. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Mit varsz egy tomeggyilkos diktatortol?
2022. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 konkrétan semmit. Azt kérdeztem ki mit szól hozzá, hallott-e róla.
2022. márc. 3. 19:51
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Igazi brutális diktátor, aki elnyomja az ellenvéleményt, és halálba küldi azokat, akik ellentmondanak neki.


Remélhetőleg az oroszoknak is elege van már belőle, és megbuktatják előbb-utóbb.

2022. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3 én az elmúlt 120 évből 1 forradalmat találtam, amit az oroszok megcsináltak, ezzel kapcsolatban nem vagyok túl optimista. Elnyomás van de kényelem is, már ahol. Amíg nem halnak éhen addig úgysem fognak lázadni sajnos.. utána is csak egy sortüzet kapnának..
2022. márc. 3. 19:56
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Érdekes lenne, ha a front vonalon átállnának az ukránokhoz. :-D
2022. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy érthető, pusztuljon aki nincs Putyinnal hozzá állás eredménye.
2022. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 vagy azt a taktikát követnék amit a katonák is. Úton szabotálnák a saját járművüket. De lehet csak doneckig küldenék el az embereket. De ha a halálba közvetlenül, na az már durva lenne..
2022. márc. 3. 20:07
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
És mit kezdenének velük? Mire kiképzik őket talán véget ér a háború. Ha meg nem, az első adandó alkalommal dezertálnának, hátrahagyva a felszerelést és technikát, vagy éppen átadva azt az ukránoknak. Ez csak egy párt figyelemfelhívó és a háborút ellenzők megfélemlítését szolgáló blöffje.
2022. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
#7: lehet durva lenne, de elképzelhető, gyarapítanék az orosz hősi halottak sorait.
2022. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 azok szerencsétlen emberek akiket az anyaországa lomtalanít mint az elavult hadieszközöket.. gyalázat számomra.
2022. márc. 3. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!