Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Normális, hogy már nem félek...

Normális, hogy már nem félek annyira a háborútól?

Figyelt kérdés
Múlt héten még pánikoltam nagyon mikor elkezdődött, mert közel lakok az ukrán határhoz. Az ismerőseim ijesztgettek, hogy átjönnek Magyarországra is az oroszok és meneküljünk. Aztán az atomháborútól tartottam. Most már viszont nem félek. Ez normális?

2022. márc. 3. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Kezdesz férfi lenni, kijózanodni a lipsi agymosásból!
2022. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok vele.
2022. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok vele. Egy hete nagyon be voltam rezelve, szorongtam. En egy nap tobbszor is csekkolom a hireket es kezdek immunis lenni rajuk. Emlekszem, hogy anno a covidnal is ugyanezt eltem at. Ugy vagyok vele, hogyha esetleg megis vilaghaboru lesz belole, akkor majd raerek akkor ezen gondolkodni. Ha atomhaboru lesz, akkor mar idom sem lesz gondolkodni :) addig meg megprobalom csinalni a dolgaimat a kis napirendem szerint.
2022. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: Jajj ugyanez.. :)

Én múlt héten egész nap a híreket bújtam, meg itt olvastam a háborúról a kommenteket és rettegtem.

Odág fajult, hogy a munkámra se tudtam figyelni.

Tényleg ugyanez volt mikor elkezdődött a covid.

Viszont remélem a háborúnak most már vége lesz. Nagyon sajnálom az ártatlan civileket. :(

2022. márc. 3. 19:46
 5/7 Csicsky ***** válasza:
100%
Nálam ugyanígy van. És szintén a coviddal is. Ez egy normális védekezési mechanizmus, ami a túlélést segíti. Ha nem így volna, akkor a hosszan tartó stresszhatás tönkretenné az embert.
2022. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még nem nyugodtam meg
2022. márc. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2022. márc. 4. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!