Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az életemre mertem volna...

Az életemre mertem volna fogadni, hogy nem lesz kétharmad. Hogy sikerült mégis?

Figyelt kérdés
Teljesen le vagyok döbbenve.

2022. ápr. 5. 20:53
1 2
 11/17 anonim válasza:
23%

Tudod mennyi olyan “ellenzéki van aki 4 éven keresztül szidja a fideszt (jelen esetben) majd eljön a választás és halkan a fülkében mégis a Fidesz melle teszi az X-et!

Rengeteg!


A szomszédom is ilyen … állandóan hallottuk ahog. Szidta a kormányt az udvaron magában vagy épp valakinek aztán eljött a szavazás, kérdeztük kire voksolt, majd halkan mondta szégyenkezve (legalább) hogy hat a Fideszre !


A miért-re az volt a válasz, hogy Márki-zay adott esetben belefog vinni a háborúba és lesz sorozas meg minden ő ezt meg nem akarja !


Ergo öt megfogta a háború és döntött is a szavazása felett !

Szerintem sokan voltak így !


Na meg a vidéki mely szegénység … közlik velük holnaptól nincs segély , közmunka ha nem oda teszed az X-et, szegények meg nem merik máshova tenni !


A harmadik Marky-Zay tényleg elég gaz

Volt néha olyan nyilatkozatai voltak hogy csak néztem … őszintén nem is értem miért lett ő az ellenzék “első embere “


Szóval magyon magyon sok tényező volt ami átírta az “előre igerteket” és tényleg sajnos az ellenzékiek otthon maradtak vagy ha el is mentek máshova tettek az X-et, a Fideszesek viszont szerintem rendesen elmentek szavazni ‘


Egy biztos a háború nagyon kapóra jött a Fidesznek most ! Szerintem azért lett 2/3 amúgy meg egy elég szoros verseny lehetett volna, Fidesz győzelemmel de nem 2/3-dal

2022. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Én senkire nem szavazok, aki adóemelést, adókulcsokat ígér.
2022. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
37%

12

Pedig lesz itt adóemelés ha más nem burkoltan…

Ezt a kongó állam kasszát valahogy kezelni kell!

És mi van akkor ha egy országnak nincs pénze ?! Adóemelés !

2022. ápr. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Határon innen, és túl" is befigyelt rendesen.

Arra lennék kíváncsi, hogy 2 nappal a választás után ki emlékszik rá, hogy azokhoz húzta be az X-et? Szerintem már "senki sem".

2022. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13

Nem kell adót emelni, csak visszafogni a költekezését.

2022. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

15

Már nincs mit költekezni !

Úgyhogy marad az adóemelés !

2022. ápr. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16

Mindíg van miből. Hitelből. Forint hitelből, elvégre abból bármennyit nyomtathat az állam. Muszáj lessz ezzel leállnia mert gerjeszti az inflációt. Nem kell adót emelni.

2022. ápr. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!