Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok! Mit szóltok...

Liberálisok! Mit szóltok hozzá, hogy már a felvilágosult demokratikus szabad Nyugaton sem lehettek biztonságban? Hogy már ott is megtelepedtek a "nácik" ?

Figyelt kérdés

Eddig mindig az a mantra ment, hogy csak a buta primitív Magyarországon és a bérszavazó "románok" (értsd: erdélyi magyarok) szavaznak csak a Fideszre vagy a neofasiszta MiHazánkra, mivel csak itthon ilyen elmaradott mucsaiak az emberek. Ellenben kint bezzeg mindenki okos, szép és felvilágosult liberális eszméket vall, ezért olyan fejlettek. Kint mindenki csak a felvilágosult haladó DK-ra és többi bal/neo liberális pártokra szavaz.


Ellenben most kiderül, hogx bizony a liberális fejlett Nyugaton (Hollandia) is bizony szavaznak az emberek neofasiszta náci pártokra is.

Nem ijesztő ez?

Elmenekültök a magyarországi szélsőjobbos fertőből, mert hátha kint majd mindenki lmbtq meg felvilágosult lesz, erre kiderül, hogy bizony kint is jelen van szélsőjobb!


[link]



2022. ápr. 3. 22:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Mégegyszer, itt a kép:

[link]

2022. ápr. 3. 22:27
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem a szélső jobbal van a baj, mert ők az országért dolgoznának. Azzal van a baj hogy téged meg a hozzád hasonló idiótákat megvezet a fidesz ezzel a dumával miközben a költségvetés felét ellopják és nyomorban tartják az országot. De ez nektek tetszik szóval hajrá.
2022. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2


Megnézted egyáltalán a képet alaposabban?

2022. ápr. 3. 22:29
 4/12 anonim ***** válasza:
35%

Én nem azt utálom, hogy valaki mi hazánkos vagy fideszes. Anyum is a fidesz mellett van. Én az uszító politikát, propagandát nem szeretem.

Nem gondolom, hogy önmagában minősít bárkit is az, hogy kire szavaz, pl. esetedben mi hazánk.

Viszont ezt a fajta a hülye viselkedést, amit produkálsz mellé nem találom szimpatikusnak és "menekülnék tőled" olyan értelemben, hogy semmilyen formában nem akarnék veled kapcsolatban lenni, társalogni veled, stb. .

De az is zavar, ha egy liberális ilyen, szóval őket is kerülöm.

2022. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

“Nem ijesztő ez?“


Annyira nem mert még egy fizikailag fitt Mi Hazánk betyárt se láttam. Ha ki is vonultak bárhova, utána mindig már egy rendőr farkán lógtak bőnyállal hogy valaki meglökte őket. Az a pipa is nagyon árulkodó, milyen kis cuki. A facipőd mellé kaptad?

2022. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azért ez a kép elég sokat elárul arról, hogy mennyire vagytok hűek az elveitekhez. Szidjátok Európát, Nyugatot, EU-t, míg Putyint és Oroszországot éltetitek, de mégis csak az "lmbtqsxyz" mániás liberális Nyugatra menekültök, ha pénz kell. Nem pedig a "baráti" Oroszországba. :D Így aztán tényleg komolyan lehet titeket venni.

De egyébként ha akkora magyar vagy. Miért nem itthon próbálsz boldogulni? Amíg sz**rban van az ország, addig kint füvezel, aztán, ha minden rendbe jön vissza jössz? Minta példánya lehetsz a jobb oldalnak, ha a sz**rban itt hagyod az országot.

2022. ápr. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6


Az a baj, hogy az ilyen magadfajta libsi rasszistákkal szemben én nem a pénzük alapján ítélem el az embereket.

Amikor olyanokat mondanak az egybites ballibek, hogy "a Nyugatnak mindenben igaza van a Kelettel, szemben nézd csak meg mennyivel gazdagabbak" akkor azzal csak azt ismerik el, hogy számukra kizárólag pénzt alapon létezik erkölcs. Azaz pl az USA nyugodtan kiirthatja az afgánokat vagy lebombázhat ártatlan szerbeket (ezt is támogattátok) mivel azt mondjátok "az USA gazdag, Szerbia szegény, tehát az amerikaiaknak van igazuk".


Ezt a fogyatékos mentalitást, hogy "akkor költözz Moszkvába" sosem értettem. Ha te pl ellenzed a delfinek kiirtását akkor te a tengerbe akarsz költözni? Vagy akik ellenezték a líbiaiak lemészárlását azoknak is mind Líbiába kellene költözni?

Nem értem a logikát ha egy agresszív nagyhatalmat elítélek egy másikkal szemben akkor ebből hogy a fenébe következik, hogy oda kellene költöznöm?

Ha Pista szomszédod összeveszik Józsi szomszédoddal mert az állandóan uszítja és provokál ellene és te neki adsz igazat akkor be kell költözz emiatt a szomszédhoz vagy mi?


Amúgy a nyugat-európai felsőbbrendűséget hirdető végtelenül buta, primitív és rasszista liberálisoknak ajánlom ezt a videót:

[link]


És azért Hollandia, mert itt nincs covidfasizmus. Senkit nem rúgtak ki amiatt mert nem akarta levakcinázni magát. Itt tiszteletben tartják a szabad döntést Magyarország vagy Ausztriával szemben. Egyszer láttam is hollandul egy politikai plakátot a gemeente (~önkormányzati) választások előtt, ahol azzal kampányolnlt az egyik jelölt, hogy "A vakcina felvétele szabad döntés. Mi tiszteletben tartjuk más döntéseit."

És ez a mentalitás miatt jobb itt mint a buta agybeteg fideszes/libsi mentalitás miatt ahol mindig mindent be kell tiltani meg mindig mindenki a gonosz sátáni diktátor ha nem ért egyet velünk és ki kell űzni Európából. Miért ne lehetne mindenki a nemzet vagy Európa része? Még aki mást is gondol mint mi? Itt is vannak rasszisták, egyszer saját fülemmel hallottam élőben, hogy egy echte holland azt mondta, hogy szerinte felsőbbrendűek a fehérek, és utálja a négereket, az arabokat meg mind kitiltaná. Ezt speciel elítélem én is, de tiszteletben tartom más véleményét is mégha totálisan más is az enyémtől. Magyarországon már ment volna a gyűlölködés, hogy "tíccsuk be" meg "zárjuk ki Európából" stb.

2022. ápr. 5. 17:40
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit vicces ha egy nemzeti radikális külföldről osztja az észt, nem tudom te hogy vagy vele. Hogy lehet nacionalistának lenni ha nem is itthon laksz?
2022. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8


Akkor a székelyek se lehetnek nacionalisták?

2022. ápr. 5. 18:39
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Sok embernek gondolom nem tudtál ezzel felvágni odakint, ha már a gyakorin kell kuncsorognod egy minimális figyelemért. De biztos marha félelmetes pali vagy. 🤣
2022. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!