Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég alacsony a választási...

Elég alacsony a választási részvétel eddig. Ez akkor a fidesznek kedvez?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, hogy a magas részvétel kedvezne az ellenzéki összefogásnak. Én az ellenzékre szavaztam, de nem vagyok valami bizakodó. Szerintem ebből megint vereség lesz. :(

2022. ápr. 3. 13:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
én is az ellenzékre szavaztam, ha nem nyernénk akkor sem dől össze a világ, de ha eleve feladjuk akkor biztos veszítünk szavazzatok az ellenzékre győzni fogunk.
2022. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én Szabolcs megyében lakom és egy központi nagyáruházban dolgozom és elég sok emberrel szoktam beszélgetni.


Természetesen a vàlasztàs is mindig téma, 2018-ban mindenki a Fideszt mondta és én is ő rájuk szavaztam, idén is rengeteg emberrel beszélgettem erről, mind az ellenzéket mondta és én is ràjuk szavaztam.

2022. ápr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
Az alacsony részvétel általában a szélsőséges, illetve a fanatikus rajongókkal rendelkező pártoknak kedvez, tehát az orbán- és a gyurcsány-maffiának egyaránt.
2022. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj hogy sok fideszes el sem megy szavazni mondván hogy úgyis nyernek, nem lesz ennek jó vége.😢
2022. ápr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%

#14 Ne aggódjál a vérfideszesek elmentek.


A szélsőségesek (hívők) azok reggel 7re leszavaztak.

2022. ápr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd kiderül kérdező!
2022. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
...alacsony? A 40% a második legjobb az elmúlt 4 választást nézve. A '18-tól alig marad el, a '14 és '10-nél pedig jobb. És most kezd jobb idő lenni, a sok fagyoskodó múmia most indul majd el.
2022. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!