Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elég alacsony a választási...

Elég alacsony a választási részvétel eddig. Ez akkor a fidesznek kedvez?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallani, hogy a magas részvétel kedvezne az ellenzéki összefogásnak. Én az ellenzékre szavaztam, de nem vagyok valami bizakodó. Szerintem ebből megint vereség lesz. :(

2022. ápr. 3. 13:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Nem biztos, én a Fideszre szavaznék de nem szavazom senkire.
2022. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Általában nem változtat sokat, a kisebb pártoknak jó, könnyebb elérni az 5%-ot. A nagyok között max a különbség csökken, de annyival nem, hogy változzon az eredmény, mert a pártkatonák mindkét táborból menne, akár már nyitásra. Öreganyám is mindig ott volt már elsőnek, "a Ferire" szavazni.
2022. ápr. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Menni kell szavazni nincs más eszköz a kezünkbe hogy változtassunk ezen az elmebeteg hejzeten ami most van.

CSAK FÖLFELÉ!

2022. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem is vereség lesz.


Kétharmad ismét sajnos.


Ezt a kormányt lehetetlen leváltani. Amíg ez a generáció benne lesz a politikàba addig itt ők lesznek hatalmon.

2022. ápr. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nelegyetek kishitűek menjetek szavazni az ellenzéki összefogásra, Győzni fogunk!
2022. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne alacsony?

Viszonylag jó ez a részvételi arány 11 óráig.

2022. ápr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 4es hozzászóló vagyok és természetesen ettől függetlenül szavaztam az összefogásra. De nem szeretném elbízni magam mert abból mindig pofára esés van.
2022. ápr. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

#4.Jobbik kisebb támogatottsággal, több párt mellett is megszorongatta elég rendesen a fideszt, azóta azért rendesen erősödött az ellenzék.

Már csak 2 kamupárt van, én nem venném olyan biztosra a fidesz győzelmet.

2022. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A NVI 13 órás adatai szerint pont 40%-on áll a részvételi arány.

Ez is viszonylag jó szám és 15 óraig ez csak sokkal nagyobb is lesz.

[link]

2022. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én voltam szavazni, ez a minimum. Aki változást akar, az ennyit igazán megtehet. Aki meg el se megy az ne sírjon a továbbiakban, hogy semmi se jó. Akikkel beszéltem sokan csak legyintenek, hogy úgyis a fidesz nyer, ő nem megy szavazni. Ha mindenki így gondolkodik, persze, hogy a fidesz nyer.
2022. ápr. 3. 13:44
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!