Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Érvénytelen a szavazás ha...

Érvénytelen a szavazás ha összehajtottam a szavazólapokat?

Figyelt kérdés
Másképp nem fért volna bele a borítékba.
2022. ápr. 3. 11:40
1 2
 11/15 Dzsoki ***** válasza:
100%
Akkor lenne érvénytelen,ha egy jelölt mellé sem tennél x-et. Illetve,ha egynél több jelölt mellé tennél x-et. Nekem is hajtogatnom kellett,mert egyben nem fért volna be a nyíláson. A boritékos dolgot,nem értem. Minek bajlódtam volna,hogy boritékba tegyem,amikor a szavazólapokat összehajtva is be tudtam dobni az urnába. Boritékot csak az használ,aki ráér hajtogatni,meg szándékosan ki akar tolni a bizottsággal. Ugyanis,nekik meg ki kell venni a boritékból. Felesleges macera nekik is,nekem is.
2022. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
40%
Ugye lesznek őrök, akik ügyelnek arra, hogy más ne menjen be a fülkébe, amíg én ott vagyok?
2022. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk adták a borítékot kérés nélkül. Ha nem adják, nem kérem el.
2022. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Dzsoki ***** válasza:
74%
Igen,automatikusan,mindenkinek adják. Nekem is,kérés nélkül adták. Kitöltöttem a három szavazólapot,be is dobtam,majd visszaadtam az üres boritékot. Megköszönték.
2022. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 peca1000 ***** válasza:
Nálunk Pécsen boríték sem volt. Minek?
2022. ápr. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!