Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kire szavazzak ha nekem a...

Kire szavazzak ha nekem a legfontosabb a mezőgazdasági program?

Figyelt kérdés
Nekem,mint őstermelő, mezőgazdasági ember az lenne fontos falusikent, hogy megéljek az állattartásból ami pár éve elég döcögős. Köszönöm szépen előre is, sajnos nem tudtam végigolvasni q programokat.

2022. ápr. 3. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
Fidesz.
2022. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Mi Hazánk védi erősebben a vidéket, de ők esélytelenek a győzelemre, marad a Fidesz.
2022. ápr. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Csak a Fidesz , ha az ellenzék nyer akkor tönkremehettek , ne kockáztass
2022. ápr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Mi Hazánk
2022. ápr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Most kitől kapod a támogatást?
2022. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Mi hazánknak van a legerősebb mezőgazdasági programja.
2022. ápr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Demion ***** válasza:
31%

[link]


Az 51. oldaltól van a mezőgazdasági program.

2022. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most a 4 év alatt egy támogatást sikerült igénybe venni plusz az évi 1000 forintos támogatást kaptuk a méhcsaládokra. Viszont a bárányok, kecskék,tehenek, fürjek és tyúkok eltartása jelenleg nagyon nehéz a régi évekhez képest mert mindennek annyira felment az ára,hogy szinte pluszban nem lehet kijönni sem. Nem éri meg annyira már a tejtermékek árulása a piacon sem mert ahhoz,hogy legyen egy pici bevétel emelni kell úgy már még inkább megveszik a boltban. Nehéz, de hát az egész életemet adnám fel ha abbahagynám ez örömet okoz nekem, és szeretném ha majd egyszer az unokáim is az állatokat, mezőgazdaságot tisztelve dolgoznának de jelenleg nem efelé tartunk sajnos
2022. ápr. 3. 10:40
 9/16 anonim ***** válasza:
64%

Mi Hazánk. Ők azok, akik komolyan gondolják ezt a vonalat.


Fidesz: kilopja a támogatást a zsebedből is, és elpazarolja stadionra.

Összefogás: semmi konkrétum, csak szavak. És nincs is annyira benne a programjukban a mezőgazdaság kérdése. (igaz, a Fidesznek programja sincs)

2022. ápr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként így a gyakorin elég népszerű a Mi hazánk. Van esély rájuk?
2022. ápr. 3. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!