Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire átmossa az emberek...

Ennyire átmossa az emberek agyát a fidesz propaganda?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 2. 01:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az a tippem, hogy elengedjük nyugatot teljesen a következő 4 évében, és ennek az országnak vége. Kiürült az államkassza, és szép lassan nem fogja tudni megetetni senkivel, hogy nem így van. Európa legrossszabb egészségügyi állapotában vagyunk az egészségügyi rendszerrel, az egyik legrosszabbak lettünk Európában a PISA-felméréseken is, holott sokkal előkelőbb helyen voltuk nem rég. Ez is előrevetíti a sötétedő jövőt.


Ha nem zárja el teljesen nyugat beleszólását, ezek azért lassan a fejükre omlanak. Még nagyobb médiabefolyásra lesz szüksége, és még nagyobb agymosásra. Nem tudom, mit fognak lépni, de nagyon félek tőle.

2022. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
A teljesen titkos számom,amin eddig egy reklámcég sem talált meg tegnap 4x csörgött ellenzéki kampánnyal,és sms-el..Nálam ez volt a vízválasztó..Eddig biztam hogy erkölcsös,becsületes az ellenzék..Mostantól megy az összes szavazat a kutyákra..
2022. ápr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
89%

Rohadt ellenzék! A Fidesz szétkampányolja az országot soha nem látott módon a MI PÉNZÜNKBŐL, és ők saját zsebből a végén kampányolni merészelnek a diktatúrával szemben! Hát én is így döntöttem volna. :D


Amúgy a kormány kb MLM cégként kezdte használni az e-mail címemet, párnaponta jön valami aljas propaganda kormányinfó címen... undormány.


Oké, írtad, hogy kutyapárt, de azzal a Fideszr maradására szavazol nyilván matematikailag, tehát felelős leszel a diktatúra további elmélyüléséért.

2022. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

Ja, és kérdező, vagy bárki: nézzétek meg a Hallo Diktatort, fent van youtube-on felirattal. Ott sokkal részletesebben magyarázzák el. Amit linkeltél, az abban jó, hogy belső embereket hallhattunk, akik életközelben hallották-látták az egész förmedvényt, de a Diktatorban EU parlamenti képviselők - tehát magyar politikában alapvetően pártatlan - emberek magyarázzák el lépésről-lépésre ennek az egyelőre burkolt diktatúrának a kialakulását profin, hitelesen.


És higgyük el, azért ők már értenek is hozzá. MEgértem, ha valaki nem hisz az ellenzéknek, mert a kormány 12 éve rémeket láttat a szektatagjaival, de hogy minőségi demokráciát képviselő európai tagoknak miért nem hisznek, az már rejtély. Nekik tiszta, külső rálátásuk van az egészre.

2022. ápr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Engem is felhivott a fidesz, pedig nem adtam meg a szamom, na bumm. Ezert leszavazni masra…szerintem soha nem is akartal rajuk. Amugy semmi koze ennek a videohoz, maradjunk annal.
2022. ápr. 2. 10:17
 16/20 anonim ***** válasza:
83%
Az a kérdés, hogy mikor és hogyan lesz ennek a korszaknak vége?
2022. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Leszavaztunk a Fideszre és 4x nem:)
2022. ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 remek, hadd rohadjon csak tovabb az orszag :)
2022. ápr. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Már látom a sötétséget, amit a fideszeseket vezeti választásra.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..


Itt a végén én kértem, hogy mutasson videós bizonyítékot arra az állítására, hogy MZP katonákat akar küldeni Ukrajnába. Erre a válaszoló küldött egy 45 mp-es videót, amiben szerinte benne van ez, és bárki számára hallható, hogy nincs. :D


Már tényleg olyan dolgokat hallanak a gyűlölet kampánytól, ami nincs ott. :( Sajnálom őket.

2022. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
ahogy látod...
2022. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!