Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyire átmossa az emberek...

Ennyire átmossa az emberek agyát a fidesz propaganda?

Figyelt kérdés
[link]

2022. ápr. 2. 01:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Ez a recept nagyon régóta működik, az összes diktatúra/túlzottan autokrata rendszer pontosan így indult, miliméterre ugyanezeket a lépéseket követve (hazafias érzelmek felkeltése, harcra hívás képzelt/valós, de felnagyított ellenség ellen, a kornak megfelelő média kézbevétele, stb). Pl. Hitler is pont így jutott hatalomra. Az, hogy nem fordulunk át teljesen Észak-Koreába, kizárólag az EU miatt van, amit ugyan Orbán nem tisztel, de mégis erős ellensúlyt ad. Ha nem lenne nyugati kötelékünk, szerintem már nem lenne internet sem az országban (vagyis korlátozva), stb.
2022. ápr. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Jo lenne ha nehany fideszes is megnezne akkor, hatha kinyilik a szemuk.
2022. ápr. 2. 01:33
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Ez már lassan hasonló "államvallás", mint Észak-Koreában a dzsongunizmus.
2022. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Az a baj, hogy ez a banda nem csak a butább réteg agyát mosta át, hanem a sajátjukét is. Addig mondogatták, hogy soros, gyurcsány, brüsszel, hogy teljesen meggyőzték saját magukat is.
2022. ápr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen, ennyire. Totális sötétség van.
2022. ápr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

4-es, szerintem nem. Láttam az 5 perces programismertetőjüket, amit szerencsére megkaptak ők is. :D


Látszott a csávón, hogy tudja, mekkora marhaságokat beszél, sok kedve sincs hozzá, de nem tehet mást, és progremismertető címen lehoz egy újabb Gyurcsányozást, konkrétan 0 saját programmal.

2022. ápr. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
1%
Fiatal egyetemista voltam 2010 előtt..Emlékszem a 12% diákhitelre..A fizetéshez képest rohadt drága bérletre,felsőoktatási tandíjra,és arra hogy anyám 2 munkahelyen dolgozott hogy a rezsit kifizesse..Az elmúlt 10 évben lett sikeres állásom,2 gyerek ,1 lakás,1 nyaraló.Ezek többségét magam értem el,de a kormány nem akadályozott..Így én a saját helyzetemet látva őket fogom megerősíteni a szavazatommal.Ilyen egyszerű.
2022. ápr. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%
Az orosz propaganda szintet már elértük. Következő 4 évben rámegyünk az észak-koreaira?
2022. ápr. 2. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

És ez még csak a csúcs...

Eszement kampányt folytatnak, pánikolva hazudoznak, már annyira átlátszóan, hogy még értelmesebb fideszesnek is feltűnik.

Többet hallom egy nap Orbán Viktort a TV - Rádióba, mint az asszonyt, pedig ő aztán tud beszélni. :-D

2022. ápr. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Konkrétan igen. Tisztára mint a hitleri nácizmus. Ellenzéki győzelem esetén meg a Fideszesek is tömegesen lesznek öngyilkosok mondván hogy a führer nélkül vége az életnek. Pont mint Hitlernél.
2022. ápr. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!