Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gyermekvédelmi törvény...

A gyermekvédelmi törvény szerint meleg = pedofil?

Figyelt kérdés

Itt a törvény: [link]

Magyarázzátok el, miért igen vagy miért nem.



2022. ápr. 1. 05:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
74%
Bocsánat, de te nagyon értetlen vagy.
2022. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kötve hiszem. Egyszerűen csak nem gondolom, hogy attól, hogy két dolog egy törvényben van, azt összemosásnak vagy egyenlőségnek kéne neveznünk.

Ezen a ponton abban tudunk megegyezni, hogy egy törvénymódosításban van a pedofília és a homoszexualitás témája. Abban nem, hogy ezt összemosásnak nevezzük. Ezt te akarod annak nevezni. (Talán. Ez a #19-ből nem derül ki. Ha erre akarsz kilyukadni, le is kéne írnod.)

2022. ápr. 1. 19:25
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A 19-es vagyok, leírom, hogy a félreértéseket elkerüljük, a 21-est nem én írtam.

Összességében én is úgy gondolom, hogy alap esetben nem kéne komoly problémát jelentsen egy ilyen „salátatörvény”, ám mivel két nagyon megosztó témáról van szó és azok elválasztása nem elég konkrét, így feleslegesen provokatívnak érzem ezt a megfogalmazási formát. Ha két külön törvényben hozták volna be ezeket, akkor is felháborítana a homoszexuálisokat diszkrimináló rész, ám ilyen mód a „felháborodás” nem tükrözi azt a mély csalódottságot, amit ez az emberiséggel szemben keltett bennem. Meleg vagyok és meggyőződésem, hogy nem vagyok veszélyes a gyerekekre, mondjuk a törvény értelmében még én magam is az vagyok. Magamra pedig, ilyen formában biztos, hogy nem vagyok káros. :D

2022. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi.
2022. ápr. 2. 12:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!