Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a Fidesz nyer mekkora...

Ha a Fidesz nyer mekkora kivándorlás várható? Te elhagyod az országot?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 20:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
20%
A 90-es években volt az Amerika láz. Akkor is ment a duma, hogy mindenki elmegy,kiürül az ország mert annyian akartak menni Amerikába,aztán sokan ki is jutottak, volt aki ott maradt tartósan volt, aki nem. Aztán lassan Amerika abba maradt, aztán jött a 2000-es években a London láz, mindsenki Londonba igyekezett, aztán lassacskán a is abba maradt, volt, aki kinnt maradt volt aki nem. Most nem tudom mi az aktuális slágerország, de az is így lesz.
2022. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%
Még nincs gyerekünk szóval valószínűleg elhagynám.
2022. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Ha nincsen kivándorlás, akkor hol vannak az orvosok pl?
2022. márc. 31. 21:13
 14/26 anonim ***** válasza:
72%

14) Svájcban hol vannak az orvosok?

[link]

2022. márc. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
57%

13: múlt héten voltam kórházban. Tele volt orvosokkal.

Ha az általános egészségügyi humánerőforrás hiány érdekel, akkor az minden nemzetközi forrás szerint globális, nem magyar sajátosság.

2022. márc. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
12: akkor mire vártok? Miért nem mentetek eddig?
2022. márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
19%
A sok hülye (mindegyik oldalon) a politikától várja, hogy jobb legyen neki, ezért soha nem lesz jó és "fenyegetőzik" hogy majd jól elhagyja az országot. De aki politikai okokból megy el, az ugyanolyan szerencsétlen külföldön is, mint itt.
2022. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszek az állami EÜ-ben. Mindent megteszek az egészségemért, és mikor 5 évente 1x bajom van, akkor nem kerülök sorra, mert egy 120kg-s láncdohányos, aki fele annyit nem adózik, mint én, épp a heti 10.-ik problémájával veszi igénybe a "közöst", akkor úgy érzem, valami mégsincs rendben ezzel a rendszerrel.
2022. márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
#17 A közalkalmazottak kitől kapját a fizetést? Ezekszerint a tanárok meg mindenki aki az államtól kapja a fizetését az szerencsétlen. Nem kell tanárnak tanulni? Akkor ki fogja tanítani a gyerekeinket?
2022. márc. 31. 21:42
 20/26 anonim ***** válasza:
79%
Igen, meg van, rá az esély, mert én nem szeretnék diktatúrában élni. Lassan ott tartunk megint, hogy lehallgatnak és elvisznek majd embereket, vagy nem adnak munkát majd annak, aki nem Fideszes. Nem gondoltam volna, hogy egyszer újra idejutunk.
2022. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!