Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért ennyire...

Az ellenzékiek miért ennyire ukránpártiak és hazaellenesek?

Figyelt kérdés

tapsolnak és éljeneznek Zelenszkinek meg kijelentik hogy igaza van mikor a videóiban ordibálva nekiesik Magyaroszágnak és szidalmazza, utasítgatja és fegyvereket az energiahordozó import azonnali elzárását követeli tőlünk


Ennyire nem látnak az Orbán fóbiától, hogy a magyarlellenes ukrán politikusoknak tapsolnak?


2022. márc. 31. 19:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
96%

Értem, köszi a magyarázatot. Ez tényleg nem választási érv részükről - mi is a programjuk, annyi, hogy a háborúban mi védünk meg, nem az ellenzék. Ez nem program, az elkövetkezendő 4 évre kellene ígérni valamit. Ez az ijesztő, hogy az nincs nekik...?


Bajban amiatt vagyok, hogy nem vagyok meggyőzve az ellenzék rátermettségéről. De ez holnapig lesz csak a bajom :)

2022. ápr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%

21-es, Én megvagyon róla győződve, hogy az ellenzék alkalmas.


Szakemberek vannak ott, közgazdász, jogász hátterű emberek is indulnak az egyéni körzetekben.


Ha valaki azon gondolkodik, hogy "alkalmas tud-e lenni az ellenzék?"


Annak jusson eszébe a kormány karigerit lejárató kampánya. Azóta is azt ismétlik, hogy alkalmatlan, mégse dölt össze a főváros. Meg hogy milyen ocsmány módon zavarták meg a kampányolását. Illetve, hogy milyen ocsmány módon akarnak most lejárattni egyes ellenzéki jelölteket a temérdek mennyiségű facebook, youtube videókkal. Egy milliárd forint jutott erre a célra CSAK a Megafonnak!

2022. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
81%
Putyin szekerét tolni, vele szimpatizálni = hazaárulás.
2022. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
82%

Valamikor tapsoltatok Kedves Vezetőtöknek, amikor teli szájjal mondta: Ruszkik haza!". (Igaz akkor már hazafelé tartva Záhonynál voltak...)

Most tapsoltok a Cár seggének nyalásához?

Igaz, a taps nem hazaárulás, csak az IQ mértékének fordított arányú jelzése.

(Hogy érthető legyek: minél kisebb az IQ, annál nagyobb a taos.)

2022. ápr. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Mi a fene közöm van nekem az ukránokhoz a sötétséghez az ukrán maffiához?

A fény az értelem, Nyugaton van, és ez nem a naplemente

2022. ápr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

22-es: igaz, sokszor nem jut eszünkbe, hogy a kormány nem csak egy ember, hanem egy egész stáb.

Alkalmatlanság: abban azért biztos vagyok, hogy erre a Fidesz propagandája rá is erősít azért.

2022. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%
Orbánt rühellem az egész személyiségét, a sleppjével együtt. De, a mai ellenzék, csak most kezd ébredezni. Háború, vírus, világválság. Sokkk ez most a bizonytalanra.
2022. ápr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
Még ennél is jobban.
2022. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Mert idióták, én ezt a Zelenszkit legszívesebben főbe lőném.

Már nincs is ország alatta aztán Ő dirigál nekünk. Egy nulla ember.

Elnyomásban tartják a magyarokat.

2022. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

20:42: a civilek főbelövésében Putyin mészárosai igencsak jeleskedtek a hírek szerint.

Szívesen beállnál hozzájuk, mi? Pribék.

2022. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!