Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért ennyire...

Az ellenzékiek miért ennyire ukránpártiak és hazaellenesek?

Figyelt kérdés

tapsolnak és éljeneznek Zelenszkinek meg kijelentik hogy igaza van mikor a videóiban ordibálva nekiesik Magyaroszágnak és szidalmazza, utasítgatja és fegyvereket az energiahordozó import azonnali elzárását követeli tőlünk


Ennyire nem látnak az Orbán fóbiától, hogy a magyarlellenes ukrán politikusoknak tapsolnak?


2022. márc. 31. 19:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
85%
#10 kínai hitelből kínai kémegyetem a Diákváros helyére; na EZ az igazi hazaárulás, remélem segítettem
2022. márc. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
71%

11,

Azok hol voltak, amikor az oroszok beszivarogtak Ukrajnába és megrendezték, hogy az oroszokat bántsák az ukránok, amikor az oroszok megszállták, akarom mondani, felszabadították a Krímet, amikor orosz barát miniszterelnököt ülltettek a székbe??!


11, hol voltál akkor?? Hát nem latod, szegény oroszok szenvedését?? Hát nem érzel együtt szegény béke fenntartókkal meg a tankokkal?


Apropó, gondolom 1956, 48 nem rémlik neked.

2022. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

20:14: az a helyzet, hogy a jelek szerint nincs meg hozzá az ereje, hogy ezeket (a javarészt a saját propagandagépezete által összehazudozott) az incidenseket megtorolja...

Ja, egyébként Mariupol erősen orosz többségű város. És nem az ukránok lőtték rommá. Nem ők gyilkolták meg hidegvérrel civilek ezreit, rakétázták szét az óvóhelyként szolgáló színházat. Ennyit számít Putlernek a saját népe.

2022. márc. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
91%
Aki az oroszokkal van, az a hazaellenes.
2022. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
97%

#10 Orosz propagandát tolsz.

Ukrán agresszió? Az ugye megvan, hogy az oroszoknak semmi bajuk nem volt amíg Putyin 2014-ben meg nem támadta a Krímet és háborút nem szított Kelet-Ukrajnában?

Nem az ukránok támadtak, hanem az orosz szeparatisták akiket Oroszország támogatott. Ukrajna meg nyilván nem hagyta magát.

2022. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
97%

10es, egyébként nem sajnálod az orosz tankokat, hogy lekopik róluk a fényezés, tönkre megy a lánckerekük?


I mean, amikor áthajtanak az ukrán szemelyautókon, benne az idős bácsival? Nem sajnálod azt a szegény védtelen rendfenntartó tankot, meg a vadiúj friss fényezésüket?


Hát hol itt az igazság? Ki fog értük tüntettni?

2022. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd őket mind egy kalap alá. Én alapvetően az ellenzéket támogatom, de aki elárulja a hazáját, elítélem.


Ukránpárti: valószínű, a propagandát köpik vissza mindenféle kritikus gondolkodás nélkül. Nem ismerik pl a történelmet, mert az ukránok sem ártatlan báránykák... (Ugyanakkor nem ez a módja, megölni embereket... van sok más mód erre, pl gazdasági vagy kiber hadviselés... ha ezt ítélik el, ezért “ukrán pártiak”, akkor szerintem az helyén való, minden erkölcsös és minimálisan empatikus ember helytelenítené ezt.)


A hazaárulással, köpködéssel egyetértek, elítélendő. Ezért is vagyok bajban, kire szavazzak holnap.

2022. ápr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%

17, gondolom, láttad, mit írt Ov facebookon?


Az ellenzék "lepaktált az ukránokkal". Lepaktált. Az ukránokkal. Szerinted felelős miniszterelnök ír ilyet?

2022. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
34%

18: ennek mi köze ahhoz, amit írtam? Nem értem, főleg, mert írtam, nem csípem OV-t.


Nem ír ki ilyet szerintem se, egyrészt, amíg nincs bizonyítva, nem tudni, másrészt nagyon kártékony az ilyen uszítás háborús helyzetben. De mondom, nem látom a kapcsolatot azzal, amit írtam.

2022. ápr. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
88%

Írtad, hogy bajban vagy azzal, hogy holnap kire szavazz. Miert is?


Kérdés, ki tudja hangosabbak kiabálni, hogy a másik a hazaáruló? Hol vannak szerinted ebben az egyenletben a hazaárulók?


Én azért elbizonytalanodom Ov elmeállapotát illetően, aki szerint az ellenzék az egy ellenség, az ukránokkal paktálni egy szitokszó, az oroszok csak magukat védik, nem is háborúznak és önvédelemből ölnek, erőszakolnak, rombolnak, pusztítanak. Számomra nincs min elbizonytalanodni.

2022. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!