Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldal mindent bevet a...

Baloldal mindent bevet a választások előtt, telex propaganda hazug cikk, jobboldali oldalak hackelése, mi lesz a következő lépésük?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 18:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

19:41: egyébként nagyon úgy tűnik, a te orrod van beledörgölve. De te csak szívod és zabálod. Hogy is mondta Márki-Zay a gombákról?

Íme, te vagy a díszpéldány!

2022. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
53%

#19

Már feltettem máshol is, sehol nem tudtak rá választ adni, hogy ugyan miért is került 2milliárd forintba. Ott azon ment a vita, hogy hát hogy attól mert le lehet szedni ingyen még nem ingyenes, ők nem voltak annyira jók infóból mint te, emiatt is kérdeztelek téged.


De mint írtam 04-el is bejön a link. Azzal mi a helyzet??

Sőt, most próbáltam még egyet:

[link]


Ezzel is bejön a link. Figyi, itt már nem is 02 helyett van 03 hanem 2022 helyett van 23


[link]


Itt viszont már csak 2022 helyett van 21. Mint mondtam a hivatkozásoknál lehetett valami gond és amiatt került oda az 02.

De erre nem jött válasz, csak a személyes kérdésemre. Amit azért tettem fel neked, mert őszintén téged néztelek annyira értelmesnek hogy a lassan 1 éve tartó dilemmámat meg tudnád fejteni.

2022. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%

Remélem még ettől többet is.

Fidesztől alja nép nincs az országban.

Remélem még elsütnek valamit,de valami olyat,hogy a bizonytalanokat is megnyerjék.

2022. márc. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
20%
Azt bírom, amikor a "független objektív" sajtó (FOS) lebukik,ès idejönnek a propagandistàk terelni, ès teljesen más dolgokról beszélni. A Telex, egy nagyon színvonaltalan Karácsony,ès Momentum propaganda.
2022. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!