Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem nevetséges ez szerintetek?

Nem nevetséges ez szerintetek?

Figyelt kérdés

Rohadt szánalmas szerintem, hogy akármilyen írtózatos nagy f@szságot kitalál a fidesz, azt a hívek egyből elhiszik mindenféle utána járás nélkül. Márki zay katonákat küldene ukrajnába? aha, ki mondott ilyet? Márki-zay eltörölné a rezsicsökkentést? Ilyet sem mondott soha.

60 év feletti idős emberek hoznak létre fb csoportokat ahol bohóc ruhába photoshoppolt márki zayos képeket posztolgatnak, meg maki zayoznak egésznap.

Ez nem szánalmas, hogy ennyire ostoba emberek miatt nem lehet leváltani a fideszt?



2022. márc. 31. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
nevetnék, ha nem szívnék miattuk én is a fidesszel..
2022. márc. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem, MZP a szánalmas.
2022. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért, mert indult a királyod ellen, aki vitázni se mer vele? 🤡
2022. márc. 31. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

MZP mindkettőt mondta, de ne zavarjon.

Egyébként meg a baloldal most false flaggelt egy jó nagyot Erdélyben, bár azt nem nevezném nevetségesnek, egyszerűen csak siralmasnak.

És mielőtt megkapnám, én sohasem szavaztam a fideszre, még 2010-ben sem. Csak az én nézőpontomból pont ugyanolyan nevetségesek a balosok mint a fideszesek. Vagyis inkább siralmasak, mert fidesz + baloldal = nemzethalál.

2022. márc. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

MZP azt mondta, hogy ha NATO katonákat küldene, akkor természetesen küldene ő is magyar katonákat. A gond csak az, hogy a NATO ilyet nem kérhet. Tehát MZP kretén.

A rezsicsökkentésről azt mondta, hogy hülyeség. Ezt próbálta árnyalni azzal, hogy ez a fajtája hülyeség a rezsicsökkentésnek. A helyes módja szerinte az, ha a fogyasztást csökkentsük. Magyarán azt mondta, hogy az emberek pazarolnak. Ez éppen azokra nem igaz, akinek nagyon is jól jött a rezsicsökkentés. MZP azt mondta, hogy a lakosságnak meg kell éreznie a rezsiárak növekedését. Ami pontosan azt jelenti, hogy meg akarja szüntetni a jelnlegi állapotot.

Kicsit később rájött(ek), hogy hülyeséget beszéltek, ezért kitalálták, hogy a rezsicsökkentés marad. MZP csapata plakátolta ki ezzel az országot.

Tehát MZP kretén.

2022. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

A baj szerintem már ott kezdődik, ha egy országban egy párnak hazugságokhoz és nép hülyítéshez kell folyamodnia. Bár ez sajnos sok helyen megfigyelhető.


Én azt nem tudom megérteni, hogy egyes emberek miért nem képesek olvasni vagy egy kicsit utána járni? Miért csak azt hajtogatják amit "kell" nekik?


Nyilván mindenkinek sose lesz szimpatikus semmilyen párt, legyen az bárki vagy bármi. A baj azzal van, hogy Magyarországon ma annyiból áll a politika, hogy egymásra mutogatnak és hazudoznak, hogy ki mit mondott, meg ki kinek az embere.


A szomorú valóság az sajnos az, hogy nem az ellenzék és nem is a többi párt csinálja azt, hogy megveszik az összes létező média platformot az országban és azon szüntelenül egész évben nyomják a sok hazugságot.

2022. márc. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
#6: Viszont az ellenzék pártján meg ott van egy rakás médium, aminek egy része baloldali ember kezében van, a többit meg kétes, ki is finanszírozza.
2022. márc. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

Azért, mert a kormány kezében vannak a médiumok, így azt szajkózzák, ami ki van adva.


A TV2 műsorvezetői a televízió neve alatt nyíltan Orbán Viktorra szavazásra buzdítanak. Szerinted milyen híradó fog ott lemenni?

[link]

2022. márc. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!