Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mutattak fel az elmúlt 12...

Mit mutattak fel az elmúlt 12 évben az ellenzéki pártok?

Figyelt kérdés

Konkrétan az eredményeikre vagyok kíváncsi. Az ötleteikre, elgondolásaikra, melyek előbbre vihetnék az országot.

Melyek voltak ezek?

Hány korrupciós ügyletet sikerült minden kétséget kizáróan bizonyítaniuk?

Még mindig bizonytalan szavazó vagyok.



2022. márc. 31. 11:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
19%

#4


A IX. kerület liberális vezetője fel akart húzni egy BLM szobrot egyedüliként Európában. Így legalább a svéd feministák, Biden-ék vagy a németek is elismerő felvilágosult demokráciaként hivatkoznának ránk (függetlenül attól, hogyha épp történetesen gumibotokkal szakítanák be a rendőrök a tüntetők koponyáját vagy éles lőszerrel lőnének tömegbe mint nemrég Hollandiában).


De ott van még az ellenzéku Toroczkai is, aki a fidesszel ellenben nem csak szavakban hanem tettekben is megállította a migránsokat.

2022. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Azért van tele a facebookos falam Megafonos nyomorultakkal, mert nem akar nyerni a fidesz. :D
2022. márc. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem, nem provokáció a célom a kérdéssel. Fel szeretném mérni, hogy van-e értelme az összefogásra szavazni vagy sem. A programjuk engem nem győzött meg, de kiváncsi vagyok az eredményeikre, próbálkozásaikra (még, ha sikertelen volt is), hogy felelőség teljesen hozhassam meg vasárnap a döntésemet.

Én semmitmondónak találtam a programjukat és konkrétum mentesnek, ami bosszant, mertz leváltanám a Fideszt, de ezekre az ígéretekre nem bíznám az ország vezetését az ellenzékre. Ám, az elmúlt 12 évben csak csináltak valamit, amiből kitűnhet, hogy alkalmasak-e a vezetésre vagy sem.

elnéztem itt a GYK-n sok ellenzéki hozzászólás van, így joggal feltételeztem azt, hogy a kérdésemre legalább itt akad valaki, aki tud érdemi választ adni. mert én unom, hogy jobbról is és balról is egymásra dobálják a pártok a mocskukat.

Valaki mondja meg, mit tett vagy mit akart tenni az ellenzék az elmúlt 12 évben, hogy az országunk virágozhasson!

Még a próbálkozásaikra is kiváncsi vagyok, még ha sikertelenek is voltak.

2022. márc. 31. 11:51
 14/19 anonim ***** válasza:
60%
Csomó ötletet az ellenzéki pártok hoztak fel amit a fidesz lenyúlt. De legalább megvalósultak csak az a hiba hogy a legtöbb ötlet rosszul és igazságtalanul működik. Nem csak ötleteket nyúltak le. A fidesz az egész jobboldal identitását lenyúlta az első ciklus közben és utána magát az egyetlen nemzeti jobboldalnak kezdte kiadni. Egy alaktalan amőba lett ami mindent elnyel és kisajátít. 2010-ben még én is a fideszre szavaztam mint Márki-Zay mert előtte olyan terveik voltak amire igent mondtam. Azóta lett belőlük ez a mindent felfaló óriási agresszív toxikus amőba ami már azt is sértésnek veszi hogy egyáltalán léteznek ellenzékiek.
2022. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
69%

#7 "hogy a 2010-es választás nyertese fő kampányígérete az "elszámoltatás" volt."

Nem, nem ez volt a fő kampányígéret.

A hvg megpróbálkozott pár hónapja egy elég izzadtságszagú "elemzéssel" a 2010-es ígéretekről, olvasd át! Még abban sem szerepel az elszámoltatás, mint fő kampányígéret.

[link]

Tényleg volt a kampányban szó az elszámoltatásról és sokan tényleg azt hitték, hogy ez egyben az azonnali bebörtönzése meg vagyon elkbzása lesz a ballibes bűnözőknek - holott ilyet soha nem állított a fidesz, szemben a mostani ballibes politikusokkal.

Volt elszámoltatás, ennek köszönhetően kerültek jó páran börtönbe, és részsikerként volt is amit vissza tudtak szerezni, mint pl. a Csillebérci tábor egy részét.

Itt van egy kis lista az akkor (2017) még éppen ellenzéki Hír tv-től:

[link]

A fidesz jogosultsága odáig terjedt, hogy az ügyeket amennyire tudták felderítették és a feljelentést megtették. Mivel a bíróságok függetlenek és maguk döntenek, az ítéleteket rajtuk lehet számon kérni utána!

2022. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Én arra lennék kíváncsi, a fidesz mit tett az elmúlt 12 évben.


27 évesen, mesterdilplomás gimnáziumi tanárként pótlékokkal együtt kapok nettó 204 ezret, mellé semmi cafeteria vagy bármi más. Miközben egy átlag albérlet kerül ennyibe rezsivel. Akkor miből egyen az ember, mikor az élelmiszerárak is az egekben vannak?

2022. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

,,Számtalan javaslat"

Példáúl? Példákra vagyok kiváncsi.

Eddig a 11-es válaszoló volt az egyetlen, aki megértette a kérdést?

Utána járok a valóságtartalomnak vasárnapig.

Kérlek segítsetek dönteni.

Torockait bírom: ,,Magyarország rossz választás, Ásotthalom a legrosszabb" ezzel a mondatával annó belopta magát a szívembe.

De azóta eltelt pár év.

2022. márc. 31. 11:58
 18/19 anonim ***** válasza:
27%
Hajrá ellenzéki összefogás.
2022. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
mzp nyerni fog!
2022. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!