Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mutattak fel az elmúlt 12...

Mit mutattak fel az elmúlt 12 évben az ellenzéki pártok?

Figyelt kérdés

Konkrétan az eredményeikre vagyok kíváncsi. Az ötleteikre, elgondolásaikra, melyek előbbre vihetnék az országot.

Melyek voltak ezek?

Hány korrupciós ügyletet sikerült minden kétséget kizáróan bizonyítaniuk?

Még mindig bizonytalan szavazó vagyok.



2022. márc. 31. 11:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagy bizonytalan szavazó, mert akkor nyitott lenne a kérdésed, a megismerés érdekelne. Nem kérdést írnál ki, hanem rákeresnél a programjukra.
2022. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Birkózást: [link]
2022. márc. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Maradj akkor bizonytalan. 12 alatt 2/3-os kormányzással tiltakozáson kívül semmit nem lehet tenni. Milyen eredményt akarsz? Ha korrupciós ügyek érdekelnek Hadházy Ákos a te embered. Hajrá!
2022. márc. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1 es!

A programjuk egy ígéret.

De a teljesítményt nem lehet ígéretekben mérni.

Értelmes ötleteket pedig ellenzékben is fel lehet dobni, de voltak-e egyáltalán erre kísérleteik és ha igen, akkor mik voltak ezek?

2022. márc. 31. 11:35
 5/19 anonim ***** válasza:
74%

Kiváltképp nem szeretném, hogy bárki is kormányoldaliként reprezentáljon, de én egy dolgot azért megtettem volna a helyükbe, már 14 után is: fel se vettem volna a mandátumomat és nem vettem volna részt ebben a demokráciának nevezett bohózatban, de 18 után meg végképp.


Egyébként, meg az előttem szólókat adom, messze nem vagy te bizonytalan, csak provokálni akarsz!

2022. márc. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

A 2/3-nak köszönhetően az ellenzék gyakorlatilag biodíszletként funkcionál a parlamentben. Mivel a NER élből lesöpört minden ellenzéki kezdeményezést, így nem nagyon van értelme bármilyen javaslatnak, öltetnek vagy elgondolásnak. Pusztába kiáltott szó lett volna.

Korrupciós ügyeket úgy megoldani, hogy a NER kezében van minden hatóság akinek a feladata lett volna ezzel foglalkozni, nem lehet. Már amikor feljelentettek valaki, legyen a kezükben bármilyen bizonyíték, tudták, hogy Polt és a NER bevédi a sajátjait. Nyomozati státuszig sem hagyták eljutni a dolgokat, egyszerűen visszalükték a jól bevált "bűncselekmény hiányában megszüntettük az eljárást" szöveggel.

Aki ellenzéki szavazó, az ezen (is) szeretne változtatni.

2022. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

"De a teljesítményt nem lehet ígéretekben mérni."

Igen, megtudtuk.

.. hogy a 2010-es választás nyertese fő kampányígérete az "elszámoltatás" volt.


ebből mi is valósult meg 12 év alatt?

2022. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Oké, ha a főnököd folyamatosan azt panaszolja, hogy alkalmatlan vagy és nem teljesitesz, de a munkakörülményeid ezt lehetővé se teszik, szerinted ez korrekt?
2022. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Mivel a fidesznek kétharmada van, gyakorlatilag bármit megtehetnek és bármit megakadályozhatnak, amit az ellenzék tenne.
2022. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Mit tettek? Számtalan javaslattal álltak elő és terjesztették az országgyűlés elé. Csak mind ellentétes volt a kormány és a 2/3-os Fidesz-KDNP irányvonalával.
2022. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!